26 Haziran 2019 Çarşamba - 13:29:14

SON DAKİKA

CEMİYET ZİYARETLERİMİZ RENKLİ YAŞANDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Aralık 2015 Cuma | 1272 Okunma
Çarşamba günü Manisa Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ile bir dizi ziyarette bulunduk. Vali Erdoğan Bektaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile makamlarında bir araya geldik. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi Ankara'da olduğu için ziyaretimiz başka bir güne kaldı.
İLK OLARAK VALİMİZE GİTTİK
Valimiz Erdoğan Bektaş'a Cemiyetimizle ilgili bilgiler sunarak, Yönetim Kurulumuzu tanıştırdım. Birlikte koyu bir sohbet ettik. Valimizle ülke sorunları ile ilgili değerlendirmeler de yaptık. Valimiz Manisa'da görev yapan meslektaşlarımdan memnun olduğunu ifade etti. Ben de, "Gerçekten Manisa medyasında yerel ve Ulusal kuruluşlarda çalışanların basın yayın kurallarına özen gösterdiklerini söyledim.
2016 BAŞKAN ERGÜN'ÜN YILI OLACAK
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'le birlikteliğimizde meslektaşlarımızın otopark sorununun da çözüldüğünü öğrendim. Başkan Ergün gerekli birimlere talimatlarını vermiş. Ali Filizkan da hazırladığı çalışma raporunu basın yayın birimine iletmiş. Başkan Ergün'le sohbetimizde Manisa yatırımları gündeme geldi. Anlattıklarını Yönetim Kurulu Üyelerimle can kulağı ile dinledik. İmar sorunundan tutunda, otopark sorununa kadar yapılacakları anlattı. 2016 yılı Cengiz Ergün'ün büyük projelere imza atma yılı olacak.
ÇELİK, YENİ PROJELERİNİ ANLATTI
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'le buluşmamızda Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Meclis Üyesi Hasan Karabulut ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut da bulundu. Başkan Çelik de hizmetlerinin bir bölümünü bizlerle paylaştı, yeni projelerini anlattı. Birlik ve beraberlik içinde Manisa'ya hizmet etmenin hedeflerinin başında geldiğini söyledi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik bizimle görüştükten sonra Meclis Üyeleri ile İspanya seyahatine çıktı.
Bir günde üç ziyareti bir arada gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde bu bu ziyaretlerimize devam edeceğiz.
ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Aralık 2015 Cuma | 1272 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

147

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

169

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

160

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks