20 Mart 2019 Çarşamba - 00:41:19

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR"DA KAN DEĞİŞİMİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

7 Haziran 2017 Çarşamba | 1100 Okunma
Büyükşehir Belediyespor'da kan değişimi oldu. Mehmet Güzgülü veda etti. Mevlüt Aktan ve ekibi işbaşına geldi. Nasıl geldi, elbette kongre ile. Mevlüt Aktan ve ekibi oybirliği ile seçildi. Mevlüt Aktan'ın Büyükşehir Belediyespor başkanlığında ki yönetimde kimler var? Orkun Şıktaşlı, Hakan Kadayıfçı, Gökmen Aytaç, Tolga Tunç Çalışkan, Özcan Nalbantlar ve Bora Çaylan bulunmakta. Büyükşehir Belediye Başkanının katıldığı kongreye oğlum Gökhan ile erkenden gittim. Büyükşehir Belediyespor'da ne olup bittiğini öğrenmek için. Play-off şansını kullanamayarak 3.ligde kalan takımın diğer branşlarda neler yaptığını kongrede anlatırlar düşüncesindeydim. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü beklerken Mevlüt Aktan'ı, Özcan Nalbantlar'la gördüm. Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Hasan Eryılmaz kongrenin yapılacağı Halil Onultmak Spor Tesisleri'ndeydi. Tanju Balatlı, Alparslan Ustamehmetoğlu, Mümin Özkasap'la görüştüm. Mümin hocama "Gel beraber resim çekilelim. Belki Manisaspor başkanı bir daha olursam yine hocam sensin" dedim. Kongre saatini beklerken en çok Tolga Tunç Çalışkan'a takıldım. Kongre saati yaklaştıkça oy kullananlar gelmeye başladı. Orkun Şıktaşlı'yı da görünce Mevlüt Aktan'a "ekip adamı" dedim. Manisaspor kongresinde yanında olanları unutmadığını, ahde vefaya önem verdiğini gördüm. Şuna emin olun listenin kimlerden oluşacağını oğlum Gökmen'den başka kimseyi bilmiyordum. Başkan Mevlüt Aktan'ın olacağını kendisinden öğrendim. Bir gece önce yönetime Gökmen'i aldığını bana söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün geldi. Tesislerde bulunanların ellerini sıkarken Başkan Ergün'ü başkan adayı Mevlüt Aktan ve mevcut başkan Mehmet Güzgülü karşıladı. Başkan Ergün beni görünce "Arkalardasın kaçma" dedi. Ben de "Başkan fotoğraflarımız güzel çıksın" diye arkadayım. Cengiz Ergün spor kıyafetlerle kongreye geldi. Ayaküstü sohbet ettik. Ali Filizkan da bizimle beraberdi. Sessiz bir ortam var. Her şey önceden hazırlanmış. Kongre saati bekleniyor. Kongreye Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, Yardımcısı Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Yardımcısı Mahmut Bilgen, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, eski başkanlardan Cenk Ergün de gelmişti. Divan başkanlığına Mustafa Genç katipliklere İsa Özdemir, Bülent Hasgönüllü getirildi. Kongre başlamıştı. Kongreyi Mustafa Genç yönetiyordu. Ben de ikinci sırada oturuyorum. Neler olup bittiğini öğrenmek için. Başta Mehmet Güzgülü'nün açıklamalarını bekliyorum. Güzgülü mikrofona çıktı uzun uzun anlattı. Güzgülü'nün, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün ve seçilen başkan Mevlüt Aktan'ın neler söylediklerini ve yorumunu yarına bırakıyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

7 Haziran 2017 Çarşamba | 1100 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

63

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

64

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

63

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks