17 Haziran 2019 Pazartesi - 09:55:41

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BAŞKANI MEVLÜT AKTAN"IN MEDYA BULUŞMASI

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Haziran 2017 Cuma | 1237 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan Kent Park'ta yerel ve ulusal medya mensuplarıyla buluştu. Buluşmada Yönetim Kurulu 2.Başkanı Orkun Şıktaşlı, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Basın Sözcüsü Gökmen Aytaç, Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar ve Teknik direktör Levent Derim de yer aldı. Ben toplantıya son anda ucu ucuna Büyükşehir Belediye Başkanının Basın Danışmanı Cihad Taysi ile katıldım. Oğlum Gökmen medya mensupları ile beraber. İzmir'den misafirlerimiz de var. Milliyet Gazetesi Temsilcisi Engin Ağır, spor sorumlusu Mehmet Demirtaş, spor yazarları Bülent Buda ve Fatih Tanfer de Başkan Mevlüt Aktan'ın iftar yemeğine katıldılar. Hepsi benim dostlarım. Fatih Tanfer Manisa'ya gelmek için beni kullanarak eşi Esin hanımdan izin almış. Orucumuzu açarken Fatih Tanfer beraber çektiği resmimizi eşine gönderiyordu. İkinci Başkan Orkun Şıktaşlı ile konuşma fırsatı da buldum.
Başkan Mevlüt Aktan Belediyespor Kulübü'nün durumunu anlattı. Başkan Aktan konuşmasında samimiyeti ön plana tuttu. Büyükşehir Belediyespor'un bu yılki hedefinin şampiyon olmak olduğunu söyledi.
Mevlüt Aktan "Kulübün her sene çok para harcadığını yazanlar yazıyor. Böle bir durum yok. Zaten Cengiz Ergün'ün olduğu yerde çok para harcamaya fırsat vermez" dedi.
Büyükşehir Belediye Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, basın mensuplarının bütün sorularına cevap verdi. Hem de içtenlikle geçmişte yanlışlıklar yapılmışsa bunu açık yüreklilikle ifade etti. Düne değil, bugüne bakılması gerektiğini, Büyükşehir Belediyespor'un Başkan Cengiz Ergün'ün desteği ile her branşta başarı noktasını yakalaması için yönetim kurulumuzla çalışacaklarını ifade etti. Teknik direktör Levent Devrim'de gece gündüz telefonun açık olduğunu, her konuda bilgilendirme için basın mensuplarının aramasını rica etti. Başkan Aktan'ı ve Teknik Direktör Devrim'in samimi duygular içinde yaptıkları açıklamalardan ben aydınlandım. Bakalım benim gibi aydınlanan başkan ve hocanın ne demek istediğini anlayan kaç kişi çıkacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Haziran 2017 Cuma | 1237 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

78

BÜYÜKŞEHİR'İN ÇEVRECİ YATIRIMLARI GEDİZ'İ KORUYOR
SIYASET
MASKİ şuana kadar 118 milyon metreküp evsel nitelikli atıksuyu arıtarak sağlıklı bir şekilde Gediz ve Bakırçay'a deşarj etti
16.6.2019

81

ÖĞRENCİLERDEN HAYAT KURTARAN PROJE
SIYASET
Danışman öğretmenleri Mehmet Horozoğlu'nun lise yıllarında sobadan sızan karbonmonoksit gazı zehirlenmesinden etkilenen iki öğrenci, 4 aylık bir çalışmanın sonucunda hayat kurtaran bir projeye imza attı.
16.6.2019

89

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks