21 Mart 2019 Perşembe - 10:55:51

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BAŞKANI MEVLÜT AKTAN"IN MEDYA BULUŞMASI

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Haziran 2017 Cuma | 951 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan Kent Park'ta yerel ve ulusal medya mensuplarıyla buluştu. Buluşmada Yönetim Kurulu 2.Başkanı Orkun Şıktaşlı, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Basın Sözcüsü Gökmen Aytaç, Altyapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar ve Teknik direktör Levent Derim de yer aldı. Ben toplantıya son anda ucu ucuna Büyükşehir Belediye Başkanının Basın Danışmanı Cihad Taysi ile katıldım. Oğlum Gökmen medya mensupları ile beraber. İzmir'den misafirlerimiz de var. Milliyet Gazetesi Temsilcisi Engin Ağır, spor sorumlusu Mehmet Demirtaş, spor yazarları Bülent Buda ve Fatih Tanfer de Başkan Mevlüt Aktan'ın iftar yemeğine katıldılar. Hepsi benim dostlarım. Fatih Tanfer Manisa'ya gelmek için beni kullanarak eşi Esin hanımdan izin almış. Orucumuzu açarken Fatih Tanfer beraber çektiği resmimizi eşine gönderiyordu. İkinci Başkan Orkun Şıktaşlı ile konuşma fırsatı da buldum.
Başkan Mevlüt Aktan Belediyespor Kulübü'nün durumunu anlattı. Başkan Aktan konuşmasında samimiyeti ön plana tuttu. Büyükşehir Belediyespor'un bu yılki hedefinin şampiyon olmak olduğunu söyledi.
Mevlüt Aktan "Kulübün her sene çok para harcadığını yazanlar yazıyor. Böle bir durum yok. Zaten Cengiz Ergün'ün olduğu yerde çok para harcamaya fırsat vermez" dedi.
Büyükşehir Belediye Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, basın mensuplarının bütün sorularına cevap verdi. Hem de içtenlikle geçmişte yanlışlıklar yapılmışsa bunu açık yüreklilikle ifade etti. Düne değil, bugüne bakılması gerektiğini, Büyükşehir Belediyespor'un Başkan Cengiz Ergün'ün desteği ile her branşta başarı noktasını yakalaması için yönetim kurulumuzla çalışacaklarını ifade etti. Teknik direktör Levent Devrim'de gece gündüz telefonun açık olduğunu, her konuda bilgilendirme için basın mensuplarının aramasını rica etti. Başkan Aktan'ı ve Teknik Direktör Devrim'in samimi duygular içinde yaptıkları açıklamalardan ben aydınlandım. Bakalım benim gibi aydınlanan başkan ve hocanın ne demek istediğini anlayan kaç kişi çıkacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Haziran 2017 Cuma | 951 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

VALİ DENİZ KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
GÜNDEM
Manisa Valisi Ahmet Deniz kurumları ziyaret etmeye devam ediyor
20.3.2019

149

KULALILAR AYKUT KUŞKAYA İLE COŞTU
GÜNDEM
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi ortaklığında Kula'da Aykut Kuşkaya Vatan Ezgileri konseri düzenlendi
20.3.2019

143

AKHİSARLI İŞLETMELERE KREDİ DESTEĞİ
GÜNDEM
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Akhisar Ticaret Borsası, üyelerinin ihtiyaç duyduğu uygun faizli kredi için protokol imzaladı
20.3.2019

163

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks