17 Haziran 2019 Pazartesi - 10:09:45

SON DAKİKA

BÜYÜK BAŞKAN TURGUTLUYA HİZMET YAĞDIRIYOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

20 Şubat 2017 Pazartesi | 983 Okunma
Turgutlu diğer namı Kasaba. Bu kentte çok dostlarım var. Geçmişte canım sıkıldığında Turgutlu'ya gider Arif Pektaş, Hasan Palalı ve Hamza ile birlikte olurdum. Şimdi de zaman zaman Hamza ile birlikte olmaya devam ediyorum. Cuma günü MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun hocamla birlikte gittik. Turgutlu'ya belediyede Başkan Turgay Şirin karşıladı. Turgutlu için önemli bir gündü. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün geldi. Birlikte Başkan Turgay Şirin'in makamına çıktık. Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya, Yılmaz Gençoğlu da vardı. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin bize makamında köfte ziyafeti çekti. Turgutlu'nun köftesi meşhurdur. Lezzetliydi. Sonra toplu ulaşımda dönüşüm çalışmaları kapsamında 40 adet toplu taşıma aracının teslim törenine katıldım. Başkan Ergün hizmette sınır yoktur parolası ile Turgutlu'ya yapılanları, yapılacakları akıcı üslubu ile bir bir anlattı. Turgutlu'ya yeni beş köprü yapılacağından bahsetti. Çöp sorununun da yazın sona ereceğini müjdeledi. Her ilçede olduğu gibi Turgutlu'da da başkan Cengiz Ergün'e ilgi büyüktü. Başkan konuştukça coştu. Turgutlu'ya 229 milyon tutarında yatırım yapılacağını müjdeledi. Belediyeden tören alanine gelirken beni tanıyan esnaf yollarının ne zaman yapılacağını sordu. Başkan Ergün bu konuya da açıklık getirdi. Elektrik direklerinin kaldırılması çalışmalarının sona erdiğini, yolun bahara kalmadan asfaltlanacağını söyledi. Başkan Cengiz Ergün çalışmalarını sürdürüyor. İlçelere yatırımlarına devam ediyor.

ERTUĞRUL AYTAÇ

20 Şubat 2017 Pazartesi | 983 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

81

BÜYÜKŞEHİR'İN ÇEVRECİ YATIRIMLARI GEDİZ'İ KORUYOR
SIYASET
MASKİ şuana kadar 118 milyon metreküp evsel nitelikli atıksuyu arıtarak sağlıklı bir şekilde Gediz ve Bakırçay'a deşarj etti
16.6.2019

84

ÖĞRENCİLERDEN HAYAT KURTARAN PROJE
SIYASET
Danışman öğretmenleri Mehmet Horozoğlu'nun lise yıllarında sobadan sızan karbonmonoksit gazı zehirlenmesinden etkilenen iki öğrenci, 4 aylık bir çalışmanın sonucunda hayat kurtaran bir projeye imza attı.
16.6.2019

92

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks