20 Ocak 2019 Pazar - 22:49:00

SON DAKİKA

BU SEÇİM HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Ekim 2015 Cumartesi | 1010 Okunma
Seçime 24 saat var. Siyasi partiler bugün öğlene kadar son çalışmalarını yapacaklar. Pazar günü oylarımızı kullanacağız. Sonra sandıktan çıkan sonuçları izlemeye başlayacağız. Bu seçim milletimize ve vatanımıza hayırlı olsun.
Dün, şiddetli bel ağrıma rağmen Manisa Güç Birliği Platformu'nun Hüseyin Tanrıverdi ile buluşmasına katıldım. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Bülent Koşmaz Hizmet Binası'nda kahvaltı yapıldı. Ev sahibi Başkan Adnan Erbil'in özel yaptırdığı börekleri yedik. Manisa'nın çeşitli sorunlarını masaya yatırdık. "Peki, toplantıda kimler vardı?" derseniz, zaten ev sahibi olan MTSO Başkanı Adnan Erbil başta olmak üzere, Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, MESOB Başkan Yardımcısı ve Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, MTSO Meclis Üyesi Adnan Kaçire, iş adamları Ataman Taydaş, Yılmaz Öngider, Hüsnü Aslan, Bilal Batur vardı. Başkan Adnan Erbil, Hüseyin Tanrıverdi'ye Başkent'te bulunduğumuzda çekilen fotoğrafları hediye etti.
"HEDEF MANİSA" DİYEBİLSEK!
Hüseyin Tanrıverdi kahvaltıda bulunanları bir araya getirenlere teşekkür etti. Tanrıverdi, Manisalılık ruhunun kenetlenmesini istedi. Kenti yönetenlerin 3 veya 6 ayda bir toplantılar düzenleyip, yaşanan sorunları tartışarak çözümlenmesine fayda sağlayabileceğini belirtti. 3 Dönem Manisa Milletvekilliği yapan Hüseyin Tanrıverdi doğru söylüyor, ama Manisalıların böyle bir bilinci yıllardır olmamış, bundan sonra olur mu, bilmem? Manisa'nın sorunları çok fazla. İmar sorunu var, trafik sorunu var, tarım ürünlerinin pazarlanmasındaki sıkıntılar her geçen gün büyüyor, ancak çözümü de Manisa'da yaşayanlar bulacak. "Hedef Manisa" diyerek kolları sıvamalıyız.
BÜLENT ARINÇ ONURUNA YEMEK DÜZENLENDİ
Önceki akşam Vescafe'de Halis Teker, Orhan Aydın ve Ayhan Adam adlı üç iş adamı Bülent Arınç'ın da katıldığı bir yemek düzenledi. Amaç belliydi, seçim öncesi ülke meselelerinin konuşulması. Halis Teker davetli topluluğuna bir konuşma yaptı. Katılımları nedeniyle teşekkür etti. Ben de Nezih Varol ile bu yemeğe katıldım. Fikret Taşçı ve eşi ile bir süre sohbet ettim. Arınç'ın katıldığı yemekli toplantıya ilgi büyüktü. Milletvekili Selçuk Özdağ, Recai Berber, Murat Baybatur, AK Parti İl Başkanı Zülfikar Gürcan, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi yemekte bir aradaydılar. Bülent Arınç bir konuştu, pir konuştu. En hoşuma giden sözü, "Ben emekli oldum, CHP iktidar olamadı" oldu. Arınç uzun süren konuşmasında çeşitli ülke sorunlarına değindi. Muhalefet partilerine çattı. Bu yemeğin amacı belliydi. Halis Peker, Orhan Aydın ve Ayhan Adam'a yemeği düzenledikleri için teşekkür ederim.
Bakalım seçmenin tercihi Pazar günü sandığa nasıl yansıyacak? Ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı olacağını düşünüyorum. Pazartesi günü düğümü çözülmüş bir siyasi yaşama kavuşmak dileğiyle, oyunuzu mutlaka kullanın.

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Ekim 2015 Cumartesi | 1010 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

AMBALAJLARDA DEPOZİTO DÖNEMİ
GÜNDEM
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya'da düzenlenen '2023e Doğru Türkiye'de Çevre ve Şehirciliğin Geleceği İstişare Toplantısı'nın sonuç bildirgesini açıkladı
20.1.2019

40

CUMHUR İTTİFAKI'NIN ADAYI CENGİZ ERGÜN
GÜNDEM
AK Parti, Manisa'nın ilçelerinde adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı görüşmelerinden bu yana konuşulan ancak resmiyete dökülmeyen Cengiz Ergün açıklaması da kamuoyuna duyuruldu
20.1.2019

29

AK PARTİ MANİSA ADAYLARINI AÇIKLADI
GÜNDEM
AK Parti merakla beklenen Manisa kararını açıkladı. Cumhur ittifakı kapsamında, 2014 belediyeleri aynı şekliyle korunacak. Buna göre Büyükşehir ile birlikte 6 ilçe MHP'ye bırakıldı
20.1.2019

90

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks