23 Ocak 2019 Çarşamba - 02:40:43

SON DAKİKA

BU AÇILIŞLAR BİTMEZ

ERTUĞRUL AYTAÇ

22 Kasım 2017 Çarşamba | 464 OkunmaManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yaklaşık 3 hafta önce Ankara’ya gitmiş, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi Manisa’ya davet etmişti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi, Alaşehir, Salihli ve Turgutlu belediyelerinin kazandırdığı eserlerin toplu açılışlarını yapmak üzere Sayın Bahçeli, 23 Kasım Perşembe (bugün) günü Manisa’ya geliyor. Yurtdışı programım nedeniyle toplu açılış törenlerine katılamayacak olmanın burukluğuyla yazımı kaleme alıyorum. Yapılacak olan açılışların ve temeli atılacak hizmetlerin 4 ilçeye hayırlı olmasını diliyorum.

Manisa, büyükşehir olduktan sonra kıymetli dostum Cengiz Ergün, muazzam bir planlama ve disiplinli çalışma sonucunda süreci çok iyi yönetmiş ve Manisa Büyükşehir Belediyesi yapılanmasını kısa sürede tamamlamıştı. Mali konulardaki başarılarının yanına bunu da ekleyen Başkan Cengiz Ergün, 2015 yılından bu yana aralıksız hemen her ilçede bir açılışa imza attı. Bugünkü açılış programı, bunların biraz daha üst seviyesi olsa da, yazımın başlığında belirttiğim gibi bu son olmayacak gibi görünüyor.

Cengiz Ergün başarılı bir isim. Bir proje bitmeden diğeri başlıyor. Manisa merkezindeki Öğretmenevi Kavşağı, Sümerpark, Manisa Prime, Eski Garaj Yeni Proje, elektrikli otobüs gibi projelerde yükseliyor. Öngörüm, Sayın Devlet Bahçeli’nin yakın 2018 yılı başında yeniden Manisa’ya geleceği yönünde. Manisa Büyükşehir Belediyesi çalışıyor, açılacak projeler ve temeli atılacak çalışmaların da sonu yok. Çünkü Manisa, büyüyen ve değişen bir şehir. Bunda emeği geçen Sayın Cengiz Ergün’ü ve ekibini kutlamak istiyorum. Yurt dışında olacağım için katılamayacağım ama toplu açılış törenlerinin iyi geçmesini ve ilçelerimize hayırlı olmasını yürekten temenni ediyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

22 Kasım 2017 Çarşamba | 464 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

78

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

51

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

44

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks