23 Ocak 2019 Çarşamba - 08:20:17

SON DAKİKA

BAYRAMIN GÜZELLİKLERİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

26 Ağustos 2018 Pazar | 417 Okunma


Bir Kurban Bayramı’nı da geride bıraktık. 9 günlük Kurban bayramı tatili Ege sahillerinin dolup taşmasına neden oldu. Bayramı geçirdiğim Çeşme’de turizmcilerin yüzleri gülüyor. 70 odalı Rooms Otellerinin işletmeciliğini ailece yürüten rahmetli dostum Levent Gönül’ün oğlu Mert Gönül’ün Boyalık’taki otelinin plajında iğne atsan yere düşmez durumdaydı. Mert Gönül, plaj sorumlusu Ferhat ve otellerden sorumlu Enver’le bir araya geldim. Ekonomik krizin yaşandığı bayram turizmden yüzleri gülüyordu. Mert Gönül “Bu bayram da hedeflerimize ulaştık” dedi. Ben bayramda ekonomik krizin yüzünü Çeşme’de göremedim.

Emekli milletvekillerinin yaz tatilini geçirdiği Çeşme Ildır’daki sitede eşim Nermin hanımla mutlu bir Kurban Bayramı’nı geride bıraktık. Nasıl mutlu olmayalım? Oğullarım Gökmen, Gökhan, kızım Sinem, damadım Serdar, torunların, kardeşlerim Ergül ve Erdal’la birlikte ailece bayramda bir araya geldik Akrabam AK Parti Milletvekili MKYK Üyesi Murat Baybatur’un danışmanı Halil Özkan, eşi Yasemin’le birlikte bayram ziyaretine geldiler. Babası Nedim bana oğlu Halil ile kavurma göndermiş. Afiyetle yedim. Olay Gazetesi’nin her şeyi Tülin hanım da eşi ile Ürkmez’den kalkıp bayramda ziyaretime gelmesi beni çok mutlu etti. İngiltere’ye dil kursuna giden torunlarım Ecem ve Zeynep’i de döndükten sonra ilk defa görüyordum. Gökhan tam bir evcil baba olmuş. Eniştesi Nazım’la Ildır’dan balık almış. Birlikte mangal yaptılar, balıkları pişirdiler. Geniş aile topluluğu ile bayramda keyifli bir akşam yemeği yedik. Sonra ablası Sinem, torun Ertuğrul’un yaş günü için aldığı pastanın etrafında toplanarak 3. yaş gününü kutladık. Dünürüm Rüştü’nün havuzlu villasında Ertuğrul’un bir yaş günü kutlaması yapıldığını öğrendim. Gökmen de bu bayram ailesiyle üç gününü bizimle birlikte geçirdi. Nermin Hanım her zaman olduğu gibi üç çocuğunun çocukları ile birlikte bayramı geçirmesinden çok memnundu. Ne hastalık kaldı, ne ayak ağrıları. Etraflarında pervane oldu. Bayramın güzellikleri bu olsa gerek.

Bayram sonra Büyükşehir Belediyespor’un hazırlık maçı için Manisa’ya geldim.

 

ERTUĞRUL AYTAÇ

26 Ağustos 2018 Pazar | 417 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

104

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

68

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

58

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks