23 Ocak 2019 Çarşamba - 02:00:13

SON DAKİKA

BAŞSAVCIMIZIN ZİYARETİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

8 Şubat 2017 Çarşamba | 698 Okunma
Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek'le dün Gazeteciler Cemiyeti'nde biraraya geldik. Biliyorsunuz ülkemiz 15 Temmuz darbe teşebbüsünde direkten döndü. Allah bir daha böyle hain darbe teşebbüsünden korusun. O geceyi hiç unutmuyorum. 15 Temmuz gecesi Manisa'da kimsenin burnu kanamadan devletin hakimiyetini sağlanmasında herkesin emeği vardı ama Cumhuriyet Başsavcımız Akif Celalettin Şimşek'in rolü en büyüktü. Anında aldığı kararlarla Manisa'da askerin kışladan çıkmasını önleyen, devletin vatansever başsavcısıydı. Kendisinden Allah razı olsun. Devletimizde böyle savcılar olduğu müddetçe ülkemizi bölmeye çalışanlar avuçlarını yalarlar.
Başsavcımız Şimşek Manisa'ya geleli 2 yıl oldu. Kendisi ile tanışmamız Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oldu. Futbolu sever ve koyu Beşiktaşlı. Yoğun tempoda çalışıyor. Birkaç kez beraber olmayı planlamamıza rağmen bir türlü gerçekleşmedi. Dün cemiyetimizde beraber olmaktan yönetim kurulu ve sahada çalışan meslektaşlarımız çok mutlu oldular. Başsavcımızın ziyaretine katılan bütün meslektaşlarıma da teşekkür ederim. Ortalığı kasıp kavuran FETÖ operasyonları devam ederken meslektaşlarım Başsavcımız Akif Celalettin Şimşek'i karşılarında bulunca ulusal, yerel, görsel ve yazılı basın mensupları son durumu öğrenmek için soru yağmuruna tuttular. Mesleki konulara hakimiyeti mükemmeldi. Kendisini dinlerken hayran kaldım. Bizleri FETÖ operasyonundaki son durumu duruşmaların ne zaman başlayabileceği konusunda aydınlattı. Ben bunları gazetemizin diğer sayfalarında okuyacağınız için girmiyorum. Teşekkürler Başsavcım.

ERTUĞRUL AYTAÇ

8 Şubat 2017 Çarşamba | 698 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

71

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

45

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

38

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks