23 Mart 2019 Cumartesi - 15:51:39

SON DAKİKA

BAŞKENTTE MANİSALILARI BULUŞTURANLARA TEŞEKKÜRLER

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Mayıs 2016 Pazartesi | 1039 Okunma
Ankara Anemon Otel'de tecrübesini konuşturan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Genel Sekreteri Fatih Özsümer, başarılı organizasyonu ile MTSO'nun ev sahipliğinde Manisa milletvekilleri, Manisalı eski bakanlar, Manisalı eski milletvekilleri, Ankara'da görev yapan Manisalı bürokratlar, kamu görevlileri, Ankara'da yaşayan Manisalı iş adamları, dernek başkanları, Manisa oda ve borsa başkanları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Manisa delegelerini güç birliği yemeğinde buluşturdu.
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM
Manisa'da doğup büyüyen, tahsil hayatlarını bitirip Türkiye'nin kalbi Başkent'te çalışan ve önemli görevlerde bulunan ne kadar çok hemşerimiz varmış. Yıllardır bu konuda yöneticilerimize, "Gelin, Başkent'te çalışan Manisalı bürokratların envanterini çıkaralım" deyip durdum. Böyle bir düşüncenin hayata geçirilmesini ön gören MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, Meclis Başkanı Hayati Dolman ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.
ARINÇ DA MUTLU OLDU
Bülent Arınç da böyle bir toplantının düzenlenmesinden duyduğu mutluluğu ifade etti. Arınç, bu toplantıların TOBB'un genel kurullarının bahane edilerek yapılmasının alanının genişletilmesini istedi. Ben Naci Akın ve Namık Sinanoğlu'nun da bulunduğu masada geceyi izledim. Bülent Arınç konuşmasında gecenin güzelliğini akıcı üslubu ile anlattı. Başkent'te davete katılım oranı çok yüksekti. Sümer Oral, Selçuk Özdağ ve Erkan Akçay da birer konuşma yaptı. Özgür Özel, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki (TBMM) görevi nedeniyle geç kalmasaydı, O da Manisalılar gecesinde konuşacaktı. Bülent Arınç konuşmasıyla geceye damgasını vurdu. Anlattıklarından hepimizin ders çıkartması gereken konulara değindi.
HERKES ORADAYDI
Ankara Anemon Otel'deki yemekli buluşmaya TBMM 22'nci dönem meclis başkanı Bülent Arınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ve Murat Baybatur, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, bakanlık da yapan Sümer Oral, Muzaffer Ecemiş ve İsmail Özdağlar, 22, 23 ve 24'üncü dönem Manisa milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, 20, 21, 22 ve 23'üncü dönem Manisa milletvekili Necati Çetinkaya, 22'nci dönem Manisa milletvekili Hakan Taşçı, AYİM Başkanı Abdullah Arslan, Yargıtay Üyesi Ali Suat Ertosun, Sabah Gazetesi yazarı Yavuz Donat, Ankara'da görev yapan Manisalı bürokratlar, kamu görevlileri, iş adamları ve dernek başkanları katıldı. Birlik ve beraberlik olgusuna vurgu yapılan gecede katılımcılar, organizasyona imza atan MTSO'ya teşekkür ettiler.
BÜYÜK ÖNEME SAHİP!
Manisa'nın birlik ve beraberliği için Başkent Ankara'da Manisa lobisi oluşturulması kentimiz için gerçekten büyük bir öneme sahip. Ben de aynı Bülent Arınç gibi bu lobinin çok faal çalışabilmesi için Başkent buluşmalarının denk geldiği zaman değil, yılda en az 4 defa yapılmasını uygun görüyorum.
Her şey Manisamızın gelişmesi içinse, bunun yolu birlik, beraberliktir, güç birliğidir.

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Mayıs 2016 Pazartesi | 1039 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KESKİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Fatih Keskin'in vefat eden babaannesi Ayşe Keskin'in cenaze törenine katıldı. Başkan Ergün, Keskin ailesine başsağlığı diledi.
22.3.2019

209

CHP'Lİ İNCE SARUHANLI'DA MİTİNG YAPTI
GÜNDEM
CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) geçen 24 Haziran'daki seçimde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yaptığı konuşmada, "Belediye başkanlığı seçimleri bir beka problemi olamaz" dedi.
22.3.2019

195

ÇİFTÇİYE 1 MİLYAR 432 MİLYON LİRA DESTEK ÖDEMESİ
GÜNDEM
Manisa'nın Akhisar ilçesinde basın toplantısı düzenleyen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, müjdeli haberi verdi
22.3.2019

196

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks