20 Mayıs 2019 Pazartesi - 17:41:46

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN BAŞKENT TE

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Nisan 2019 Perşembe | 312 Okunma


Manisa’da ilk defa üst üste üçüncü kez Belediye Başkanı seçilerek tarihe geçen ve bir rekora imza atan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün mazbatasını aldıktan sonra ara vermeden son sürat çalışmalara başladı. Üçüncü Dönemin ilk meclis toplantısının ardından , kültür merkezinde tebrikleri kabul ettikten sonra, Büyükşehir Belediyesinde gece operasyonu ile yeni dönemde çalışacağı kadroları belirleyerek Ankara’ya Genel Merkez’e gitti. Başkan Ergün seçim sonrası ilk ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yaptı. Başkan Ergün’e ziyaretleri sırasında Büyükşehir Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’da eşlik etti. Büyük Başkan başta Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Başkan yardımcılarını da ziyaret ederek 23 Nisan’da başlayıp 28 Nisan’da saçım töreniyle sona erecek ve bu yıl 479’cusu kutlanacak olan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali’ne de davet etti. Başkan Ergün Genel Merkez’de MHP Genel Başkan yardımcıları Emin Haluk Ayhan, Deniz Depboylu, Mustafa Kalaycı, Feti Yıldız ,Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk ,MHP Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci ve Genel Başkan Baş Danışmanı ,Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay’ı ziyaret ederek Genel merkezdeki turunu tamamladı. Ben yazımı yazarken Başkan Ergün’ün Ankara’da bir, iki bakanlık ziyaretinde daha bulunacağı haberini aldım. Bunu da daha sonra sizlerle paylaşacağım. MHP’nin gözbebeği Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün MHP Genel Merkezi’nin hafta sonu Antalya’da gerçekleştireceği  seçim değerlendirme toplantısına katılacak sizin anlayacağınız başkan Ergün hafta sonu da Antalya’da mesai verecek. 

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Nisan 2019 Perşembe | 312 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KALINTISIZ ASMA YAPRAĞI İÇİN BAĞCILAR VE TÜCCARLARA UYARI
GÜNDEM
MANİSA İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, asma yaprağında ilaç kalıntısına dikkat edilmesi ve kalıntısız asma yaprağı elde edilmesi için üreticiler ile yaprak alım satımı yapan tüccarları uyardı.
19.5.2019

202

KAÇAK BALIK AVCILARI DRONE DENETİMİNDEN KAÇAMADI
SIYASET
Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde, avcılığın yasak olduğu dönemde, ruhsatsız tekne ile Marmara Gölü'ne açılarak ağ dökmeye çalışan balıkçılar, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün drone ile denetimi sırasında kameraya yakalandı.
19.5.2019

167

GENÇLİK BAYRAMINDA MİLLİ TAKIM COŞKUSU
SPOR
Dünya Şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı'nın da yer aldığı Aerobik Cimnastik Milli Takım sporcuları gösterisiyle ren kattı.
19.5.2019

167

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks