20 Temmuz 2019 Cumartesi - 04:00:52

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN BAŞKENT TE

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Nisan 2019 Perşembe | 546 Okunma


Manisa’da ilk defa üst üste üçüncü kez Belediye Başkanı seçilerek tarihe geçen ve bir rekora imza atan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün mazbatasını aldıktan sonra ara vermeden son sürat çalışmalara başladı. Üçüncü Dönemin ilk meclis toplantısının ardından , kültür merkezinde tebrikleri kabul ettikten sonra, Büyükşehir Belediyesinde gece operasyonu ile yeni dönemde çalışacağı kadroları belirleyerek Ankara’ya Genel Merkez’e gitti. Başkan Ergün seçim sonrası ilk ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yaptı. Başkan Ergün’e ziyaretleri sırasında Büyükşehir Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’da eşlik etti. Büyük Başkan başta Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Başkan yardımcılarını da ziyaret ederek 23 Nisan’da başlayıp 28 Nisan’da saçım töreniyle sona erecek ve bu yıl 479’cusu kutlanacak olan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali’ne de davet etti. Başkan Ergün Genel Merkez’de MHP Genel Başkan yardımcıları Emin Haluk Ayhan, Deniz Depboylu, Mustafa Kalaycı, Feti Yıldız ,Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk ,MHP Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci ve Genel Başkan Baş Danışmanı ,Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay’ı ziyaret ederek Genel merkezdeki turunu tamamladı. Ben yazımı yazarken Başkan Ergün’ün Ankara’da bir, iki bakanlık ziyaretinde daha bulunacağı haberini aldım. Bunu da daha sonra sizlerle paylaşacağım. MHP’nin gözbebeği Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün MHP Genel Merkezi’nin hafta sonu Antalya’da gerçekleştireceği  seçim değerlendirme toplantısına katılacak sizin anlayacağınız başkan Ergün hafta sonu da Antalya’da mesai verecek. 

ERTUĞRUL AYTAÇ

18 Nisan 2019 Perşembe | 546 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA'DA KURBANLIK HAYVAN SIKINTISI YOK
SIYASET
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Manisa'da Kurban Hizmetleri Komisyonu toplanarak, kurban satış ve kurban kesim yerlerini belirledi.
19.7.2019

144

ENDÜSTRİYEL ATIKLAR DA BERTARAF EDİLECEK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kırk yıllık çöp sorununu tarihe gömen Türkiye'nin en büyük kamu yatırımı Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi'nde kapasite arttırma çalışmaları, yerinde incelendi.
19.7.2019

112

AYVALIK'TA 4 HIRSIZLIK ZANLISINDAN BİRİ TUTUKLANDI
SIYASET
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde girdikleri evden hırsızlık yapan 4 zanlıdan biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
19.7.2019

110

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks