23 Ocak 2019 Çarşamba - 02:05:40

SON DAKİKA

ASLAN"DAN ESER KALMADI

ERTUĞRUL AYTAÇ

26 Ocak 2016 Salı | 904 Okunma
Bir Galatasaraylı olarak üzüntüm büyük. Süper Lig'e "Elveda" dedik. Şampiyonluk yarışını bırakın, bu hali ile Aslan'ın ilk 5'e girmesi bile zor görünüyor. Bir yıl önce bütün kupaları müzesinde muhafaza eden Galatasaray'ın hızlı çöküşünü anlamakta zorluk çekiyorum. Üniversitelerdeki spor bilimcilerinin bir araya gelerek Galatasaray'ın futboldaki çöküşünün nedenlerini araştırmaları gerekiyor. Kulüplerimizin mali yapıları Galatasaray'dan farklı değil, o halde neden ilk çöküntü Galatasaray'da ortaya çıktı? Gerçi son yıllarda kulübü yöneten Başkan ve ekibinin hesapsız kitapsız işler yaptığı ortada, Ünal Aysal'ın başkanlığında kulübün borç batağına sürüklendiğini öğreniyoruz. "Taşıma suyla değirmen dönmez" derlerdi, bugüne kadar günü kurtarma operasyonları ile Galatasaray yönetilmiş.
İÇMEYE AYRANI YOK
Her konuda hatalar zincirini görüyoruz. Eskilerin tabiri ile "Ayranı yok içmeye, tahtırevanla gider …" sözü, Galatasaray için cuk oturmuş durumda. Yarışmacı takım haline gelmek için olmayan euro ve doları harcayarak bu hale gelindiği apaçık ortada.
BU HALE GETİRENLER UTANSIN
Osmanlıspor karşısında Galatasaray'ın hali utanç verici. Bir takımın defansı bu kadar ‘Acemiler Mangası' olarak kurulur mu? Yenen golleri inanın amatör liglerdeki karşılaşmalarda bile az görürsünüz! Futbolcuların kendi aralarında sorunları olduğu da bir gerçek. Giydikleri formanın değerini umursamayan bir kadro var. Galatasaray, kükremesini bırakın, sus pus olmuş kedi gibi. Mustafa Denizli bu kadro ile ne yapar? Eksikleri bildirmiş, ama transfer yapılacak hal yok. Bu takımı bu hallere düşürenler utansın.
FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLUĞUNA ŞAŞIRMAM
Galatasaray için Süper Lig ikinci yarının başında bitmiş durumda. Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında geçen şampiyonluk yarışını izleyeceğiz. Beşiktaş'ın yarışı kazanmasını arzu ediyorum, ama Aziz Yıldırım başkanlığındaki Fenerbahçe şampiyonluğu yakalarsa, hiç şaşırmam.

ERTUĞRUL AYTAÇ

26 Ocak 2016 Salı | 904 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

73

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

46

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

39

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks