20 Mart 2019 Çarşamba - 00:09:45

SON DAKİKA

ARINÇ LI HAFTA SONU

ERTUĞRUL AYTAÇ

19 Ekim 2015 Pazartesi | 1246 Okunma
Bülent Arınç, Manisa ve Türkiye siyasetinin simge ismi… Yunusemre Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Yunus Emre Festivali ve bir dönem Belediye Başkanlığı yapan Bülent Kar'ın oğlunun nikah törenine katılmak için Manisa'ya gelen Bülent Arınç'a büyük sevgi gösterisi vardı. Arınç, Şehzadeler Belediyesi'nin hizmet açılışlarına da katıldı. Yerel televizyonda ülke gündemini değerlendirdi. Arif Koşar'ın bir süre önce Hac vazifesini yaparken vefat eden ablası için aileye taziye ziyaretinde bulundu. Halkla iç içe olarak çarşı esnafının düzenlediği kahvaltıya katıldı. Siyasete ara veren Bülent Arınç şimdilik kabuğuna çekilmiş, eşinin, dostunun acı ve tatlı günlerinde yanlarında oluyor.
"İTAAT ET, RAHAT ET"
Cuma akşamı Manisa'ya gelen Bülent Arınç, Cumartesi günü Anemon Otel'de siyasi yaşamında büyük değer verdiği, Belediye Başkanı olmasında emeği geçtiği Bülent Kar'ın ve ailesinin mutluluğunu paylaştı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in kıydığı nikahta Arınç, genç çiftlere güzel nasihatlarda bulundu. Arınç, damat Mehmet Kar'a dönerek, "Oğlum, itaat et, rahat et" dedi. Bu sözler nikah törenine katılan davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.
Nikah ve düğünlerde insan, eş ve dostlarıyla da karşılaşıyor. Uzun süredir göremediğim Anemon Oteller Zinciri'nin Onursal Başkanı İsmail Akçura ve Yönetim Kurulu Başkanı Salim Yavaş'la, Kar ve Kırtok ailesinin çocuklarının mutluluğunu paylaştığımız nikah töreninde bir araya geldik. Kuşadası Davutlar'da termal otel yapan Manisalı İşadamları İsmail ve Nizamettin Etyemez kardeşler ile Mehmet Yılmaz'la da karşılaşıp sohbet ettim. Benim gibi İsmail Akçura'nın da Bülent Arınç'a sevgi ve saygısı vardır. Nikah Salonu'na Bülent Arınç ile birlikte girdik. Güzel bir topluluk önünde dünya evine giren Mehmet ve Güzin'e yeni yaşamlarında mutluluklar dilerim.
CEMİL ÇÖLLÜ'NÜN SÜNNETİ
Yerel seçimlerde MHP'den Şehzadeler Belediye Başkan adayı olan Cem Çöllü'nün eşi Canan hanım ile Arena Düğün Salonu'nda düzenledikleri oğulları Cemil'in sünnet törenine Nezih Varol'la birlikte gittim. Eşim Nermin hanım, oğullarım Gökmen ve Gökhan da eşleri ile aile dostlarımızın bu mutlu günündeydi. MHP İl Başkanı Tanju Balatlı başta olmak üzere bütün ülkücüler sünnet töreninde hazır bulundular. Benim çocukluğumun geçtiği Dilşeker Mahallesi'nde rahmetli Cemil Çöllü ve ailesi yan komşumuzdu. Cem Çöllü o zaman küçücüktü. Yıllar çabuk geçti. Bugünlere geldik. Sünnette bir dönem Manisa Milletvekilliği yapan Hüseyin Akgün'le de bir araya geldik. Tanju Balatlı ile sohbet ettik. Ertan Korkmaz da, Yavuz Elbirler de Arena'daki sünnet törenindeydi. Çöllü ailesinin mutluluğunu paylaşıyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

19 Ekim 2015 Pazartesi | 1246 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

57

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

58

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

57

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks