21 Şubat 2019 Perşembe - 23:08:11

SON DAKİKA

ANKARA İZLENİMLERİM

ERTUĞRUL AYTAÇ

27 Ocak 2019 Pazar | 120 Okunma


Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, geçtiğimiz Perşembe günü Belediye Başkan Adayları Tanıtım Töreni düzenledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılımıyla Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen bu önemli törene, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Turgutlu, Salihli, Selendi, Kula, Alaşehir ve Sarıgöl belediye başkan adaylarıyla birlikte katıldı.

Atatürk Spor Salonu, MHP Aday Tanıtım Töreni için bir gün önceden gelinlik kız gibi süslenmişti. Manisalılar, hem Cengiz Ergün’e hem de ilçe adaylarına destek olmak amacıyla tam 50 otobüsle deyim yerindeyse Ankara’ya akmıştı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 6 ilçe belediye başkan adayıyla birlikte salona girdiğinde atılan sloganlar ve alkış tufanı, bunun en iyi göstergesi. 2 dönemdir Manisa’da başarıyla belediye başkanlığı yapan Cengiz Ergün, her kesimin takdirini toplayan bir isim. 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde ise bir fark var. AK Parti ile MHP arasında oluşan ve ortak vurgusu beka olan Cumhur İttifakı’nın adayı olarak bu seçimlere girecek Sayın Cengiz Ergün.

Atatürk Spor Salonu’na dönecek olursak. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin salona gelmesiyle coşku ikiye katlandı. Sayın Bahçeli, beka vurgusu yaparak tüm belediye başkan adaylarına başarılar diledi, teşkilatlarına sıkı çalışma mesajı verdi.

Tüm programı Manisa Büyükşehir Belediyesinin Web TV’sinden anlık takip ettim. Basın Danışmanı Cihad Taysi öncülüğünde Büyükşehir Belediyesi Basın Birimi çok başarılı işler çıkartıyor. Oldukça profesyonel yayın yaptılar. Ankara’daki havayı Manisa’ya en güzel şekilde yansıttılar. Emeği geçen herkesi kutlamak gerekiyor. Ankara’da coşku gerçekten büyüktü. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, aday tanıtım toplantısının ardından temaslarına devam etti. Bunları da bir sonraki yazımda kaleme alacağım.

ERTUĞRUL AYTAÇ

27 Ocak 2019 Pazar | 120 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAKAN KASAPOĞLU'NDAN BİRLİK VURGUSU
SIYASET
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Milletimiz tüm şer odaklarına karşı her zaman birdir, beraberdir, alnı açık ve diktir." dedi.
21.2.2019

22

PAKDEMİRLİ ÇİFTÇİYE MÜJDEYİ MANİSA'DAN VERDİ
SIYASET
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Tarım Kredi Kooperatiflerinde TARSİM sigortası yaparsanız bunu da hasat zamanı ödeyeceksiniz" dedi
21.2.2019

20

MANİSA HALKI VEFALIDIR
SIYASET
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Manisa Mitingi öncesinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün meydanda bulunan vatandaşlara hitap etti
21.2.2019

20

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks