18 Ocak 2019 Cuma - 21:01:22

SON DAKİKA

AK PARTİ LİDERİNE BAĞLIDIR

ERTUĞRUL AYTAÇ

5 Ocak 2016 Salı | 953 Okunma
Bugün ki siyasi yapılarda partilerin başarılı veya başarısız olmalarını Genel Başkanlar belirliyor. "Teşkilatların katkısı yok mu?" derseniz, "1980'in 12 ihtilalinden sonra kurulan partilerde pek fazla görülmedi" dersem, abartı yapmış olmam. 1980 öncesi Adalet Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi'nde il ve ilçe bazında teşkilatlar önemliydi. Partileri alıp sürükleyen liderleridir. AK Parti de 2002'den beri bu durum bariz şekilde görüldü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bunun en önemli göstergesidir. AK Parti Türk siyasetinde uzun süre yönetme yetkisini sandıktan çıkarıyorsa, bunu Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğine borçludur ve AK Parti'nin yapısındaki, lideri Erdoğan'a bağlılığın da rolü büyüktür. MANİSA'DAKİ BAŞARI GÜRCAN'INDIR Diğer partilerde olduğu gibi AK Parti'de çatlak seslerin çıktığına pek fazla tanık olamazsınız. AK Parti disiplinli bir partidir. Manisa AK Parti de 1 Kasım seçimlerinden başarıyla çıktı. 9 Milletvekilliğinden 5 Milletvekilliğini almak büyük başarıdır. AK Parti'nin Manisa İl Başkanı da Zülfikar Gürcan'dır. Bu başarının patronu olarak, ‘Zaferdeki büyük pay' siyasi lügatta İl Başkanı Gürcan'a ait olur. SORUNLAR OLGUNLUKLA ÇÖZÜLMELİ! Bugünlerde AK Parti'de çatlak ses varmış gibi görüntü verilmeye çalışıldığını görüyorum. AK Parti'nin kendi bünyesinde bu sorunları çözeceğine inanıyorum. Siyasi partilerde kavga gürültünün seçmen nezdinde bir karşılığı yoktur. Sorun varsa olgunluk içinde çözülmeli.

ERTUĞRUL AYTAÇ

5 Ocak 2016 Salı | 953 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

HEM TASARRUFU ÖĞRENDİLER HEM HEDİYE ALDILAR
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Su Tasarrufu Eğitim Projesi kapsamında Yunusemre'nin Pelitalan İlkokulu'nu ziyaret ederek suyun değerini anlatan eğitim semineri düzenledi
18.1.2019

23

BÜYÜKŞEHİR'İN MİNİKLERİNİN İLK KARNE HEYECANI
GÜNDEM
Çocukların okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde öğrenim gören minikler, ilk karnelerini almanın heyecanını yaşadı.
18.1.2019

26

ŞEHİTLER'E 4 KİLOMETRELİK DERE TEMİZLİĞİ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi'ndeki tarım arazilerini dere taşkınlarından korumak için 4 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.
18.1.2019

26

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks