22 Ocak 2019 Salı - 13:27:48

SON DAKİKA

LEVENT DEVRİM; "COŞKULU VE İSTEKLİ BİR ŞEKİLDE YENİ SEZONA HAZIRLANIYORUZ"

Spor

1 Ağustos 2018 Çarşamba, 19:10:47 | 462 Okunma
Afyon'da 16 günlük yoğun kamp döneminin ilk etabını dün sabah yaptığı antrenmanla tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor'da Teknik Direktör Levent Devrim, 1. etap kamp dönemini değerlendirdi.

Afyon’da 16 günlük yoğun kamp döneminin ilk etabını dün sabah yaptığı antrenmanla tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Levent Devrim, 1. etap kamp dönemini değerlendirdi. Genel anlamda 1. etap kamp döneminden son derece memnun olduğunu söyleyen Devrim, “ Takıma katılan yeni oyuncularımızın uyumu çabuk oldu. Futbolcularıma, gösterdikleri coşku, istek ve konsantrasyonlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Afyon kampının 1. etabını tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Levent Devrim, Afyon kampının 1. etabını değerlendirdi. Kampın ilk etabında futbolcularının çalışma azimleri ve gösterdikleri performanstan son derece memnun olduğunu dile getiren teknik direktör Levent Devrim, “Yeni transferlerimizin takıma uyumu çabuk oldu. Bu bizim için oldukça sevindirici bir durum. Allaha şükür bir sakatlık yaşamadık. Cuma günü başlayacak olan kampın ikinci etabında teknik, taktik ve hazırlık maçlarına yoğunluk vereceğiz” dedi.
“BİRLİK VE BERABERLİK BİZİ GEÇTİĞİMİZ SEZON BAŞARIYA GÖTÜREN EN BÜYÜK ETKENDİ”
Afyon kampının 1. etabını başarıyla tamamladıklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, “16 Temmuz tarihinde başladığımız Afyon kampımızın 1. etabını başarıyla tamamladık. Yaklaşık 16 gün süren bir kamp dönemi oldu bizim için. İlk kamplar her takım için genellikle fizik ve kondisyon ağırlıklı geçiyor. Bizim içinde öyle oldu. Çok yoğun bir kamp dönemi geçirdik. Sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman yaptık. Bu arada testlerimizi burada yapma imkanı bulduk. Ben genel anlamda kamptan oldukça memnunum. Beni çok mutlu sevindiren olaylardan bir tanesi Allaha şükür sakatlığımızın olmaması. Bu bizim için çok önemliydi. İkincisi ise takım içinde arkadaşlık anlamında ciddi mesafeler kat ettik. Bu her geçen gün gelişecektir. Zaten bize geçen sene başarıyı getiren en önemli etkenlerden bir tanesi arkadaşlarımızın birbirine olan sevgisi ve saygısıydı” sözlerini kullandı.
“YAVAŞ YAVAŞ OYUN TAKTİĞİMİZİ, KARAKTERİMİZİ ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE SAHAYA YANSITACAĞIZ”
Sezon başında takıma kazandırdıkları yeni transferlerinde takıma çabuk uyum sağlamalarının çok önemli olduğunu söyleyen teknik direktör Levent Devrim, “ Takıma yeni katılan futbolcularla eski futbolcular arasında çok ciddi bir arkadaşlık bağı kısa sürede kuruldu. Bu her geçen günde gelişecek. Ben oyuncularımın sahada gösterdikleri coşkudan, istekten ve konsantrasyonlarından dolayı çok mutluyum ve kendilerine teşekkür ediyorum. Gerçekten iyi bir kamp dönemi oldu bizim için. Çok ciddi bir uyum gösterdiler. 2. kamp dönemi daha çok teknik, taktik ve hazırlık maçlarıyla geçecek. Yavaş yavaş oyun felsefemizi, oyun karakterimizi, arkadaşlarımızla birlikte sahaya yansıtacağız. Dediğim gibi güzel bir kamp dönemi geçti bizim için” diye konuştu.
“YENİ TRANSFERLERİMİZ KULÜBE CİDDİ KATKILAR SAĞLAYACAKLARDIR”
Takıma yeni katılan transferleri de değerlendiren teknik direktör Levent Devrim, “Bir defa önce karakter olarak bakmak lazım. Gerçekten güzel karakterlerle çalışıyoruz. Zaten bu konuda gerekli araştırmalarımızı da yapmıştık. Sadece futbolcunun sahada gösterdiği performansa bakarak transfer yapmadık. Yeni transferlerimizin takıma uyumları gayet önemli ve çabuk oldu. Bu bizim için sevindirici bir gelişme oldu. Her geçen gün gelişimleriyle Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübünü saha içinde ve saha dışında başarıyla temsil edip bu kulübe ciddi katkılar vereceklerdir” dedi.
“HAZIRLIK MAÇLARINDA ALINAN SKORLAR BİZİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL”
İlk hazırlık maçında Fatsa Belediyespor maçında alınan 2-0’lık galibiyeti de değerlendiren teknik direktör Levent Devrim, “Öncelikle şunu söyleyeyim. Skor çok önemli değildi bizim için. Biz kampın son gününde bir hazırlık maçı planlamıştık. Günde çift antrenmanla çok yoğun bir çalışma temposunun içerisinde olduk. Arkadaşlarımız çok yorgunlardı. Buraya geldiğimiz günden bu yana çok yoğun çalıştık. Biraz yorgunlukta vardı. Genelde istekli, arzulu, coşkuluyduk. Oyun felsefesi olarak, oyun taktiği olarak daha çok mesafe kat etmemiz gerekecek. İkinci kamp döneminde bunları yapmak için, eksiklerimizi gidermek için bol bol vaktimiz ve zamanımız olacak. Genel anlamda takımımın durumundan memnunum” diye konuştu.

Spor

1 Ağustos 2018 Çarşamba, 19:10:47 | 462 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

80

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

72

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

70

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks