25 Şubat 2020 Salı - 11:11:04

SON DAKİKA

BAŞKAN AKTAN, ESNAFLARA SAAT HEDİYE ETTİ

Spor

23 Ocak 2020 Perşembe, 12:10:55 | 153 Okunma
Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan ve yöneticiler, Manisalı esnafları ziyaret ederek Manisa FK saati hediye etti. Başkan Aktan, "Manisalılarla her geçen gün daha da bütünleşiyoruz" dedi.

Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Hakan Kadayıfçılar, Yönetim Kurulu Üyeleri Özcan Nalbantlar, Onur Baylan ve Manisa FK CEO’su Levent Devrim, Manisa’da faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek, Manisa Futbol Kulübü’nün ürünü olan duvar saatlerini hediye ettiler.
MANİSA ESNAFI DUVAR SAATLERİNİ İŞYERLERİNE ASTILAR
Manisa’da faaliyet gösteren esnaflar, Manisa FK ürünü olan duvar saatlerini işyerlerinin duvarlarına asarak, kulüp başkanı Mevlüt Aktan’a ve yönetim kuruluna teşekkür ettiler. Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan da, Manisa esnafına teşekkür ederek, “Manisa Futbol Kulübü olarak tüm Manisalılarla her geçen gün daha da bütünleşiyoruz. Bu noktada esnaf ziyaretlerimizde bir jest yaparak, kulübümüzün ürünü olan duvar saatlerimizi hediye ettik. Şampiyonluk yolunda takımımız kıyasıya bir mücadele veriyor. Taraftarlarımızın da ilgisi her geçen gün daha da artıyor. İnşallah sezon sonunda el birliğiyle Manisa Futbol Kulübümüzü bir üst lige çıkaracağız. Bundan sonraki haftalarda da taraftarlarımızdan yanımızda olmalarını ve şampiyonluk yolunda gerekli desteği vermelerini istiyoruz” diye konuştu.

Spor

23 Ocak 2020 Perşembe, 12:10:55 | 153 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks