16 Temmuz 2019 Salı - 15:20:50

SON DAKİKA

VALİ YARDIMCISI HAYRİ SANDIKCI 73. KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Siyaset

5 Şubat 2019 Salı, 16:31:51 | 258 Okunma
Manisa Vali Yardımcısı Hayri Sandıkcı 1977 yılında üniversite öğrencisiyken başladığı kan bağışında kayda giren 73. kan bağışında bulundu. Sandıkcı'nın ayrıca kayda girmeyen 20 civarında kan bağışı bulunuyor.

Manisa Vali Yardımcısı Hayri Sandıkcı 1977 yılında üniversite öğrencisiyken başladığı kan bağışında kayda giren 73. kan bağışında bulundu. Sandıkcı’nın ayrıca kayda girmeyen 20 civarında kan bağışı bulunuyor.
Kızılay kan Merkezine giderek kan bağışında bulunan Vali Yardımcısı Hayri Sandıkcı, sağlıklı olduğu sürece kan bağlamaya devam edeceğini belirterek sağlıklı ve duyarlı olan herkesi kan bağışlamaya davet etti. Sandıkcı, “Sağlıklı zamanımızda kan bağışlamaz isek ihtiyaç duyduğumuz zaman da kan almaya hakkımız olmadığını düşünüyorum. Ülkemizde ihtiyaç duyulan kanın bir kısmı dışarıdan ithal edilmektedir. Bu da bizim ülkemiz gibi genç nüfusa sahip bir ülke için kabul edilemez bir durumdur. Bu nedenle bütün insanlarımızı hem sağlıklı olmak hem de insan hayatı kurtarmak için kan vermeye davet ediyorum” dedi.
Kan bağışının önemine değinen Türk Kızılayı Manisa Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. İsmet Nardal da kan bağışçılarının kan vererek hem sağlık kazandıklarını hem de hayat kurtardıklarını belirterek, Vali Yardımcısı Hayri Sandıkcı’ya teşekkür etti.
Sandıkcı, kan bağışları nedeniyle bronz, gümüş, altın madalya, özel berat ve plaketler ile ödüllendirildi.

Siyaset

5 Şubat 2019 Salı, 16:31:51 | 258 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ALAŞEHİR'İN 25 MİLYONLUK YATIRIMI DEVAM EDİYOR
SIYASET
MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçe merkezi için 25 milyon TL yatırım bedeli ile inşaatına başladığı atıksu arıtma tesisinde betonarme imalatlara devam ediyor.
16.7.2019

20

SELENDİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI
SIYASET
Selendi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma ve Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri yoğun katılımla gerçekleştirildi.
16.7.2019

17

SARIGÖL'ÜN İLK ÜZÜMLERİ RUSYA'YA
SIYASET
Manisa'nın Sarıgöl Ovasından ilk üzüm hasadına başlandı. Erkence üzüm olarak bilinen Trakya İlkeren türü üzümlerin hasadına başlanırken ilk üzümlerin Rusya'ya ihracatının yapılacağı öğrenildi.
16.7.2019

22

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks