19 Temmuz 2019 Cuma - 22:28:48

SON DAKİKA

ŞEHZADELER'İN KURUCU MECLİSİ BAŞKAN ÇELİK'E GİTTİ

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:42:24 | 415 Okunma
Şehzadeler Belediyesi Kurucu Meclis üyeleri, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek, seçimlerden zaferle çıkmasını tebrik etti; başarı dileklerini iletti

31 Mart seçimlerinden bir kez daha belediye başkanı seçilerek zaferle ayrılan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tebrikleri kabul etmeye başladı. Başkan Çelik’e ilk tebrik, Şehzadeler Belediyesi Kurucu Meclis üyelerinden geldi. Şehzadeler Belediyesi Kurucu Meclis üyeleri, Başkan Çelik’i ziyaret ederek, hem tebriklerini iletti hem de yeni dönem için başarı temennilerini dile getirdi. Şehzadeler Belediyesi’nin kurucu Meclis üyelerine ziyaret ve iyi dilekleri için teşekkür eden Başkan Çelik “Sizlerle birlikte Şehzadeler halkına büyük hizmetler verdik. Bir yandan sıfırdan bir belediye kurduğumuz yolculukta öte yandan 67 mahallemize kesintisiz hizmetlerimizi ulaştırdık. Kentimize verdiğimiz büyük hizmetlerde vermiş olduğunuz destek, emek ve gayret nedeniyle sizlere ayrıca teşekkür ederim. Yeni dönemde de Şehzadeler halkına ve kentimize daha fazla hizmet verebilmenin gayretinde olacağız ve bu yolda sizlerin de bizi yalnız bırakmayacağınızı biliyoruz.” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:42:24 | 415 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA'DA KURBANLIK HAYVAN SIKINTISI YOK
SIYASET
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Manisa'da Kurban Hizmetleri Komisyonu toplanarak, kurban satış ve kurban kesim yerlerini belirledi.
19.7.2019

95

ENDÜSTRİYEL ATIKLAR DA BERTARAF EDİLECEK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kırk yıllık çöp sorununu tarihe gömen Türkiye'nin en büyük kamu yatırımı Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi'nde kapasite arttırma çalışmaları, yerinde incelendi.
19.7.2019

73

AYVALIK'TA 4 HIRSIZLIK ZANLISINDAN BİRİ TUTUKLANDI
SIYASET
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde girdikleri evden hırsızlık yapan 4 zanlıdan biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
19.7.2019

71

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks