17 Ağustos 2019 Cumartesi - 20:33:20

SON DAKİKA

ŞEHZADELER KURUCU MECLİSİ SON DEFA TOPLANDI

Siyaset

7 Şubat 2019 Perşembe, 14:44:54 | 351 Okunma
Şehzadeler Belediyesi kurucu belediye meclisi son meclis toplantısını geçtiğimiz akşam gerçekleştirdi.

Şehzadeler Belediyesi kurucu belediye meclisi son meclis toplantısını geçtiğimiz akşam gerçekleştirdi. Kültür Sitesi Meclis Salonunda gerçekleşen son meclis toplantısın duygulu anlar yaşandı.
Şehzadeler Belediye Meclisi son toplantısını gerçekleştirdi. 31 Mart yerel seçimleri öncesinde belediye meclisi son defa toplandı. Toplamda 10 komisyon raporundan oluşan meclis gündeminin ardından yapılan konuşmalarda duygu dolu anlar yaşandı.
Tüm Meclis üyeleri ile 5 boyunca büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler belediyemizin kurucu Meclisinin son meclis toplantısını hepiniz hoş geldiniz. Toplantımızın Manisa Şehzadeler imiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 5 yıl boyunca her ay bu meclis salonunda sizlerle bir araya geldik. Şehzadelerin bize daha güzel hizmetler sunabilmek için burada meclis gündemlerimizi ele aldık. Her bir arkadaşımızın katkıları oldu. Büyük çoğunlukla da oy birliği ile bu mecliste kararları aldık. Zaman zaman farklılıklarımız, farklı düşüncelerimiz olduğu. Ancak Şehzadeler’e ve Manisa'ya yaraşır bir tarzda, hiç birbirimizi kırmadan, üzmeden, saygısızlık ve nezaketsizlik yapmadan bu şehre yakışır bir seviyede 5 yıl boyunca burada Meclis toplantılarımız yaptık. Yıllar su gibi akıp geçiyor. Ömür dediğiniz bir gün bitiyor. Her birimiz süresi gelince ömrümüzü tamamlayacağız, ancak önemli olan arkamızdan hayır duasıyla anılabilmek. Önemli olan hoş bir seda bırakabilmek. İnanıyorum ki Şehzadeler Belediyemizin Meclis Üyeleri her bir Partisi ile güzel dostluklar kuruldu. Bu toplantılarda ve diğer hizmetlerimiz de bugüne kadar vermiş olduğunuz tüm katkı ve destekler için gerek meclis çalışmalarımızda gerek komisyon çalışmalarımızda her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şehzadeler’e Manisa'ya milletimize yakışır bir üslupla bugüne kadar tüm çalışmalarımızı sürdürdük. Bunun için de çok teşekkür ediyorum. 5 yıldan beri dur durak bilmeden bu şehrin tüm halkı için çaba ve sarf eden hizmetkârı olan bir kardeşiniz olarak ben hepinizden razıyım. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Toplantı sonunda söz alan grup başkanvekilleri Kendi parti grupları adına Manisa'ya ve Şehzadeler yapılan hizmetler nedeniyle Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ama ve tüm beledi ye meclis üyelerine teşekkür ettiler. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik yapılan son belediye meclisi toplantı sonrasında veda yemeğinde bir araya gelen belediye meclis üyeleri ne birer teşekkür belgesi takdim etti

Siyaset

7 Şubat 2019 Perşembe, 14:44:54 | 351 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks