21 Temmuz 2019 Pazar - 20:10:53

SON DAKİKA

SALİHLİ'DE MECLİSİNDE ÇOĞUNLUK CUMHUR'DA

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:44:26 | 371 Okunma
31 Mart yerel seçimlerinde oy sayım işleminin tamamlanmasının ardından Manisa'nın Salihli ilçesinde yeni belediye meclis üyeleri de belli oldu.

31 Mart yerel seçimlerinde oy sayım işleminin tamamlanmasının ardından Manisa’nın Salihli ilçesinde yeni belediye meclis üyeleri de belli oldu. 31 meclis üyesinden 4'ünün kadın olduğu Salihli Belediye Meclisinde Cumhur İttifakının 17, Millet İttifakının ise 14 üyesi bulunuyor.
Salihli Belediye Meclisi’nin kontenjan dahil 31 belediye meclis üyesinden 17’sini AK Parti ve MHP ittifakından oluşan Cumhur İttifakı alırken, 14 meclis üyesini ise CHP ve İYİ Parti’den oluşan Millet İttifakı aldı.
Cumhur İttifakı meclis üyeleri şöyle oluştu: "Hüseyin Yılmaz, Çağlan Ertuğrul, İskender Artemel (kontenjan), Yücel Kaşıkçı, Mehmet Uyğun, Ahmet Yılmaz, İsa Uysal, Fatma Ünlü, Basri Ersoy, Pınar Kaplan, İsa Yıldırım, Yunus Candan, Fethi Söğüt, İrfan Demir, Adnan Karataş, Metin Durmaz ve Esra Gündoğdu."
Millet İttifakının meclis üyeleri ise şöyle oluştu: "Ulvi Murat Tunca, Koray Kaplan, Ufuk Erdöl, Yavuz Özdem, Ozan Taşdelen, Tamer Aluş, Serdar Özkahraman, Tayyar Ünsal, Hasan Yalabık, Reşide Sağlam, Abidin Alpaslan, Ahmet Kavak, Abdülbaki Kalkan ve Denizhan Yıldız."
Öte yandan yeni mecliste Cumhur İttifakından Fatma Ünlü, Pınar Kaplan ve Esra Gündoğdu, Millet İttifakından Reşide Sağlam olmak üzere toplam 4 kadın meclis üyesi görev yapacak. İHA

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:44:26 | 371 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MARMARA GÖLÜ İKİ CAN ALDI
GÜNDEM
Manisa'nın Salihli ilçesindeki Marmara Gölü'nde gezinti için açıldıkları kayığın alabora olması sonucu gölde kaybolan 1'i çocuk 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.
21.7.2019

120

SIFIR ATIK PROJESİYLE BÜYÜK TASARRUF
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde bakanlık tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında 2019 yılının ilk 6 ayında önemli bir tasarruf elde edildiğini açıkladı.
21.7.2019

55

SALÇALIK DOMATESTE ÜRETİM ARTTI
GÜNDEM
Türkiye'nin en önemli domates üretim merkezlerinden Manisa'nın Salihli Ovası'nda 'kırmızı altın' olarak tabir edilen salçalık domatesin yeni sezon hasadına başlandı.
21.7.2019

95

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks