22 Ağustos 2019 Perşembe - 20:59:53

SON DAKİKA

MÜTEVELLİ BAŞKAN ERGÜN'Ü BAĞRINA BASTI

Siyaset

6 Aralık 2018 Perşembe, 19:09:00 | 473 Okunma
Saruhanlı'da mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Ergün, toplantının ardından Mütevelli Mahallesi'ne konuk oldu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretlerine Saruhanlı ile devam etti. Saruhanlı’da mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Ergün, toplantının ardından Mütevelli Mahallesi’ne konuk oldu. Mahalle ziyaretinde Başkan Ergün’e, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, daire başkanları, meclis üyeleri, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu, İl Kadın Kolları Başkanı Hediye Özsoy, Saruhanlı Kadın Kolları Başkanı Türkan Kılıç eşlik etti. Mahalle girişinde Başkan Ergün, mahalleli kadınlar tarafından Türk bayraklarıyla karşılandı. Mahalle Muhtarı Yaşar Mehmet İçigen’in çiçek takdimi sonrasında mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelindi.
MUHTARDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinden biri olduklarını ifade eden Muhtar İçigen, mahallelerinin 57 yıllık içme suyu sıkıntısına son verecek olan çalışmada sona yaklaşıldığını belirterek Başkan Ergün’e teşekkür etti.
DAHA SAĞLIKLI İÇME SUYU İÇİN BÜYÜK YATIRIM
5 buçuk milyon TL yatırım ile hayata geçirilen proje kapsamında 23 kilometrelik içme suyu hattı döşeme işinde ana hat çalışmaları tamamlandı. Mahallede parsel bağlantıları ile 100 metreküplük içme suyu deposu, içme suyu arıtma tesisi ve terfi merkezi imalatları devam ediyor. Mahallede ayrıca 500 metreküplük içme suyu deposunun da bakım onarımı yapılacak.
“ALLAH GÜÇ KUVVET VERDİKÇE HİZMETLERİMİZ SÜRECEK”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mahalleye yapılan hizmetlerin vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Başkan Ergün, “İlimiz genelinde içme suyu anlamındaki yatırımlarımız her zaman en önemli dolayısıyla birincil yatırımlarımız oldu. Vatandaşımıza en modern ve sağlıklı sistemleri sunmak için ekiplerimizle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Allah güç kuvvet verdiği müddetçe de yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Helali hoş ve de hayırlı uğurlu olsun. Sizlerin bir ‘Allah razı olsun’ sözü bizim için her şeye değerdir” dedi. Haber Merkezi

Siyaset

6 Aralık 2018 Perşembe, 19:09:00 | 473 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks