22 Ocak 2019 Salı - 17:41:07

SON DAKİKA

MİNİKLERE KIZILAY'IN ÖNEMİNİ ANLATTILAR

Siyaset

7 Kasım 2018 Çarşamba, 18:42:48 | 203 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Karaköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'nde eğitim gören minik öğrencilere, Kızılay yetkilileri tarafından eğitim verildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Karaköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören minik öğrencilere, Kızılay yetkilileri tarafından eğitim verildi. Minik öğrencilere, Kızılay’ın toplumsal dayanışmayı sağlayan önemli bir sivil toplum kurulu olduğu vurgulandı. Bunun yanı sıra öğrencilere, Kızılay’ın görevlerini eğlenceli bir dille anlatan çizgi film gösterimi de yapıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Karaköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencilerine düzenlenen etkinlikle Türk Kızılay’ının önemi anlatıldı. Büyükşehir Belediyesi Kültür Şube Müdürü Fırat Özcan, Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri Sorumlusu Serap Gücüyen ve Karaköy Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi Sorumlusu Sibel Peker’in de yer aldığı programda Kızılay yetkilileri tarafından miniklere eğitim verildi. Seminer, Kızılay’ın görevleri hakkında bilgi veren çizgi film gösterimi ile başladı. Çizgi film gösteriminin ardından miniklere, Türk Kızılay’ının çalışmaları anlatıldı. Kızılay yetkilileri tarafından minik öğrencilere Kızılay’ın bir yardım kuruluşu olduğu, yangın, deprem gibi afet durumlarında vatandaşların yardımına koştuğunu anlattı.

Siyaset

7 Kasım 2018 Çarşamba, 18:42:48 | 203 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

99

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

88

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

83

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks