22 Ocak 2019 Salı - 17:37:11

SON DAKİKA

GENEL MÜDÜR COŞKUN DERE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Siyaset

24 Temmuz 2018 Salı, 16:46:54 | 1124 Okunma
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürk Kent Parkı ile Kırmızı Köprü'de tamamlanan dere temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürk Kent Parkı ile Kırmızı Köprü’de tamamlanan dere temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Coşkun, Manisa’nın en uğrak yerlerinde yaptıkları çalışmalar ile vatandaşlara refah seviyesi yüksek yaşam alanları sunduklarını ifade etti.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürk Kent Parkı’nda ve Kırmızı Köprü’de tamamlanan dere temizlik çalışmalarını inceledi. Genel Müdür Coşkun’a, Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ulvi Kaynak eşlik etti. Coşkun, ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşın hizmetine kazandırılan Atatürk Kent Parkı’nı ziyaret etti. Parkın içinden geçen dere üzerindeki seddeleri ve taşkın koruma yapılarını inceleyen Coşkun, suyun daha temiz akması ve kokuya neden olmaması için alınacak önlemleri değerlendirdi. Coşkun ve beraberindekiler daha sonra Mutlu Mahallesi ile Manisa Ulucami ve Niobe çevresindeki tescilli anıtsal yapıların koruma alanı içerisinde kalan Çaybaşı deresine geçerek tamamlanan temizlik çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundular.
“REFAH SEVİYESİ YÜKSEK YAŞAM ALANLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, vatandaşların refah seviyesini yükseltmek için yoğun mesai harcadıklarını ifade ederek temizlik çalışması tamamlanan derelerde incelemelerde bulunduklarını söyledi. Coşkun açıklamasına şöyle devam etti: “Hemşerilerimizin huzur ve refahı için Manisa’mızın 17 ilçesindeki dere yataklarında gerek temizlik gerekse de ıslah çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyoruz. Derelerimizdeki su akışının sağlıklı hale gelmesi, kötü koku ve görüntüye son vermek için yaptığımız bu çalışmalar ile daha ferah yaşam alanları inşa ediyoruz. Bu kapsamda Atatürk Kent Parkı ve Kırmızı Köprü’deki çalışmalarımızı da yerinde değerlendirdik. Hizmet ve yatırımlarımızın hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”

Siyaset

24 Temmuz 2018 Salı, 16:46:54 | 1124 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

98

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

87

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

82

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks