23 Ekim 2018 Salı - 21:19:35

SON DAKİKA

GENEL MÜDÜR COŞKUN DERE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Siyaset

24 Temmuz 2018 Salı, 16:46:54 | 1052 Okunma
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürk Kent Parkı ile Kırmızı Köprü'de tamamlanan dere temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürk Kent Parkı ile Kırmızı Köprü’de tamamlanan dere temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Coşkun, Manisa’nın en uğrak yerlerinde yaptıkları çalışmalar ile vatandaşlara refah seviyesi yüksek yaşam alanları sunduklarını ifade etti.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Atatürk Kent Parkı’nda ve Kırmızı Köprü’de tamamlanan dere temizlik çalışmalarını inceledi. Genel Müdür Coşkun’a, Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ulvi Kaynak eşlik etti. Coşkun, ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşın hizmetine kazandırılan Atatürk Kent Parkı’nı ziyaret etti. Parkın içinden geçen dere üzerindeki seddeleri ve taşkın koruma yapılarını inceleyen Coşkun, suyun daha temiz akması ve kokuya neden olmaması için alınacak önlemleri değerlendirdi. Coşkun ve beraberindekiler daha sonra Mutlu Mahallesi ile Manisa Ulucami ve Niobe çevresindeki tescilli anıtsal yapıların koruma alanı içerisinde kalan Çaybaşı deresine geçerek tamamlanan temizlik çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundular.
“REFAH SEVİYESİ YÜKSEK YAŞAM ALANLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, vatandaşların refah seviyesini yükseltmek için yoğun mesai harcadıklarını ifade ederek temizlik çalışması tamamlanan derelerde incelemelerde bulunduklarını söyledi. Coşkun açıklamasına şöyle devam etti: “Hemşerilerimizin huzur ve refahı için Manisa’mızın 17 ilçesindeki dere yataklarında gerek temizlik gerekse de ıslah çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyoruz. Derelerimizdeki su akışının sağlıklı hale gelmesi, kötü koku ve görüntüye son vermek için yaptığımız bu çalışmalar ile daha ferah yaşam alanları inşa ediyoruz. Bu kapsamda Atatürk Kent Parkı ve Kırmızı Köprü’deki çalışmalarımızı da yerinde değerlendirdik. Hizmet ve yatırımlarımızın hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”

Siyaset

24 Temmuz 2018 Salı, 16:46:54 | 1052 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

AYAK İZİYLE ETHEM İŞİ AYAKKABI
GÜNDEM
Müşterilerinin ayak ölçülerini 58 yıldır arşivinde muhafaza eden 83 yaşındaki Manisalı usta, gelen talebe göre kendine özgü el işi ayakkabı üretiyor
23.10.2018

150

TOBB VE MANİSA TSO'DAN GELENEKSEL KIŞ YARDIMI
GÜNDEM
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nın işbirliği ile her yıl gelenekselleşen ihtiyaç sahibi öğrencilere mont yardımı bu yılda gerçekleştirildi
23.10.2018

27

SALİHLİ'NİN BÜTÇESİ 116 MİLYON LİRA
GÜNDEM
Salihli Belediyesi'nin 2019 yılı bütçesi 116 milyon lira olarak kabul edildi.
23.10.2018

43

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks