20 Mart 2019 Çarşamba - 06:12:19

SON DAKİKA

CUMHUR İTTİFAKI GÖLMARMARA SEÇİM BÜROSU AÇILDI

Siyaset

11 Mart 2019 Pazartesi, 16:33:14 | 254 Okunma
AK Parti ve MHP Teşkilat üyeleri ile kurdeleyi kesen Başkan Ergün, seçim ofisinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, bol oy getirmesi temennisinde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz, Gölmarmara seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi. AK Parti ve MHP Teşkilat üyeleri ile kurdeleyi kesen Başkan Ergün, seçim ofisinin hayırlara vesile olmasını dileyerek, bol oy getirmesi temennisinde bulundu.
31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi Gölmarmara ilçesinde Cumhur İttifakı'nın Gölmarmara seçim irtibat ofisi, AK Parti ile MHP teşkilat üyeleri ve vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Gölmarmara Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz, Gölmarmara seçim irtibat ofisinin açılış kurdelesini kesti. Başkan Ergün ve Başkan Öz’e, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, MHP Gölmarmara İlçe Başkanı Şakir Can, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Taylan, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Neşe Töz, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Barışık, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Yıldırım, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Alperen Doğan, Belediye Meclis Üyesi Adayları, MHP ve AK Parti Teşkilat üyeleri eşlik etti. Seçim ofisinin önünde Başkan Ergün’ü karşılayan teşkilat üyeleri çiçek takdiminde bulundu.
GÖNÜL BİRLİĞİ MESAJLARI VERİLDİ
Kurdele kesiminin ardından Besmele ile ofise adımını atan Başkan Ergün, seçim bürosunun bol oy getirmesi temennisinde bulundu. Kilimden dokunmuş Gazi Mustafa Kemal Atatürk tablosunun önünde fotoğraf çektiren Başkan Ergün ve Öz, gönül birliği mesajları verdi. Başkan Ergün ve Öz Cumhur ittifakı seçim bürosunun önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.
PAZARCI ESNAFINA BOL KAZANÇ DİLEDİLER
İlçe merkezinde kurulan pazar yerinden yürüyerek seçim bürosuna doğru hareket eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ile Gölmarmara Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Gölmarmara Belediye Başkan Adayı Kamil Öz, pazarcı esnafına hayırlı kazanç temennisinde bulundu. Başkan Ergün ve Başkan Öz, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Siyaset

11 Mart 2019 Pazartesi, 16:33:14 | 254 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

113

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

114

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

115

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks