20 Mart 2019 Çarşamba - 06:19:00

SON DAKİKA

CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARINA TURGUTLU'DA YOĞUN İLGİ

Siyaset

4 Mart 2019 Pazartesi, 18:36:45 | 261 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ile Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, Turgutlu'da vatandaşlarla buluştu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ile Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, Turgutlu’da vatandaşlarla buluştu. Başkan Ergün ve Başkan Şirin, Turgutlu’da vatandaşları selamlayıp, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Vatandaşlar da Başkan Ergün ve Başkan Şirin’e yoğun ilgi gösterdi.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün Turgutlu’ya ziyarette bulunarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ergün’e Turgutlu programında Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, MHP Kadın Kolları Başkanı Neşe Meteler Töz ve parti teşkilatları eşlik etti. Başkan Ergün ve Başkan Şirin, Turgutlu’da Özkan Canbaz’a ait işyerinin açılışını gerçekleştirdi.
Turgutlu Halkını Selamladı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ile Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, Turgutlu halkı ile de bir araya geldi. Seçim otobüsüyle Turgutlu sokaklarını gezen Başkan Ergün, vatandaşları selamladı. Zaman zaman otobüsten inerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, Turgutlu esnafına hayırlı işler temennisinde bulundu. İlçe ziyareti boyunca vatandaşlar atkı dağıtan Başkan Ergün, karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilendi. Başkan Ergün çocuklara da top hediye etti.
Seçim Koordinasyon Merkezini Ziyaret Etti
Başkan Ergün ile Başkan Şirin, Turgutlu programında Cumhur İttifakı Turgutlu Seçim Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret etti. Koordinasyon Merkezi’nde Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti’nin Kadın Kolları üyeleriyle bir araya gelen Başkan Ergün, kadın kolları üyeleriyle sohbet etti. Başkan Ergün ziyaretin sonunda kadınlara fular hediye etti.

Siyaset

4 Mart 2019 Pazartesi, 18:36:45 | 261 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

114

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

115

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

116

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks