16 Temmuz 2019 Salı - 16:02:38

SON DAKİKA

ÇELİK ‘ŞEHZADELER'DE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ TESİS ETTİK'

Siyaset

7 Şubat 2019 Perşembe, 14:37:17 | 278 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında başlattığı sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında başlattığı sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf Kefalet ve Kızılay’ ı ziyaret eden başkan Çelik Cumhur İttifakı için destek istedi.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik 31 Mart seçimleri kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında Başkan Çelik Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Başkanı Recep Çınar ve Kızılay Başkanı Cemal Kahraman’ı ziyaret ederek, Cumhur İttifakı için destek istedi. Ziyaretlerde Başkan Çelik’e AK Parti İlçe Başkanvekili Veysel Neze ve MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten eşlik etti.
“ÇELİK HALKIN SEVGİSİNİ KAZANMIŞTIR”
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in vatandaşın sevgisini kazandığını belirten Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Çınar “Bu nazik ziyaretleri sebebiyle değerli şehzadeler Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün kendisinin Buraya ilk ziyareti değil bundan önce bizi ziyaret defalarca ettiler. İnşallah bundan sonra da yine aynı şekilde bir araya geleceğiz. Değerli başkanımızı kutluyorum yeniden aday gösterilmesi nedeniyle mutluluğumuzu ifade etmek istiyorum. İnşallah sandıktan da yüzünün akıyla çıkmayı nasip etsin. Türkiye'de bir ittifak söz konusu Cumhur ittifakı var. Cumhur ittifakı ile AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ittifak yapmıştır. Bundan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Rabbim hayırlı uğurlu etsin inşallah. İnşallah güzel bir netice elde edilir. Manisa Şehzadeler’e geldiğimizde ise değerli başkanımız halkın içerisinde olan çok güzel halkta karşılığı olan bir başkan Belediye başkanları genelde sevilirler ancak bulundukları görev nedeniyle sevmeyenlere de olur. Bu doğrultuda değerli belediye başkanımız Ömer Faruk Çelik halk tarafından gerçekten sevilen bir insan. Rabbim hayırlı etsin inşallah” dedi.
“ŞEHZADELER HER ZAMAN KIZILAY’A DESTEK OLMUŞTUR”
Şehzadeler Belediye Başkanının her zaman Kızılay destek olduğunu ifade eden Kızılay Manisa Şube Başkanı Cemal KahramanÖmer başkanımızın yapmış olduğu yatırımlar bellidir, yaptı yaklaşımlar bellidir. Kızılay tarafından sevilen bir insandır bizim için değerlidir. Biz Kızılay olarak hizmetlerimize devam ediyoruz birlikte birçok projeye imza attık. Bize her projemizde imkânlar ölçüsünde destekleri olmuştur. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kızılay olarak kendisini destekliyoruz” dedi.
“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ OLDUK”
Şehzadeler Belediyesinin kurulduğu 2014 yılından bu yana gönül belediyeciliğine en güzel örnek olduğunu ifade eden Başkan Çelik “31 Mart yerel seçimleri kapsamında bugün Manisa esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi ile Kızılayı ziyaret ediyoruz. Yerel seçimlerin şehrimiz Manisamız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Çok şükür 5 yıllık görev yaptığımız süre içerisinde yüzümüzü kızartacak başımızı eğecek herhangi bir yanlışın içerisinde bulunmadık. Bugüne kadar alnımızın akıyla, bu şehre kamunun imkânlarını en iyi şekilde kullanarak hizmet etmek için mesai mefhumu gözetmeksizin, gece, gündüz demeden çalıştık. Bir taraftan bir belediye kurduk diğer taraftan 67 mahallemize kesintisiz bir şekilde hizmet götürdük. Manisamıza kalıcı birçok eser kazandırdık. Bunları yaparken de hiçbir insan ayrımı yapmadık herkesi kucakladık. Hiç kimsenin siyasi görüşü ve memleketine bakmaksızın Şehzadeler de her bir vatandaşımızı bu şehrin birinci sınıf vatandaşı kabul ederek en iyi hizmete layık olduğuna inanarak çaba ve gayret sarf ettik. Bugün de gönül rahatlığı içerisinde, vicdan rahatlığı içerisinde, 5 yıl boyunca yaptıklarımızı anlatıyor, önümüzdeki dönem ile ilgili heyecanlarımızı ve projelerimizi ziyaretlerimizde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Biz 31 Mart'ta Cumhur ittifakında Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Cengiz Ergün'e ve 17 ilçede ilçe belediye başkan adaylarımızı destek istiyoruz. Şehzadeler’de diyoruz ki; Biz 5 yıldır durmadan samimi bir şekilde çalıştık. Herkesin ve her kesimin başkanı olduk, Belediyesi olduk kimseyi siyasi görüşünden verdiği oy’dan dolayı dışlamadık. Şehzadeler’de yaşayan 171 bin vatandaşımıza hizmet ettik iyi günde kötü günde halkımızla birlikte olduk. 5 yıl önce vermiş olduğumuz bir söz vardı. İlk işimiz gönüllere girmektir. Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergiledik. Hamdolsun Şehzadelerde gönüllerin başkanı olarak anılmak bizim için en büyük paye olmuş oldu. Bu sıfatı da hemşerilerimiz bize yüklediler. İnanıyorum ki, yeni dönemde hem Cumhur ittifakını oluşturan AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partisi seçmenlerin, hem de farklı siyasi görüşlere sahip olup da bizim kucakladığımız vatandaşlarımızın desteği ile büyük bir çoğunlukla büyük bir başarıya imza atacağımıza inanıyorum. Rabbim Şehzadeler için Manisamız için ve ülkemiz için hayırlı olanı nasip etsin inşallah.”

Siyaset

7 Şubat 2019 Perşembe, 14:37:17 | 278 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

İTFAİYE'DEN YAŞATAN DOKUNUŞ
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, yakılan anız ve ot yangınlarına karşı müdahalelerini sürdürürken, bu yangınlarda sadece otların yanmadığını, doğada bulunan hayvanların da zarar gördüğünü belirterek, vatandaşları uyardı.
16.7.2019

3

BAŞKAN AKIN 3 AYLIK SÜRECİ DEĞERLENDİRDİ
GÜNDEM
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, "9 Nisan itibariyle belediyeyi 36 milyon 714 bin lira borçla devraldık. Bu geçen süre zarfında Turgutlu Belediyesinin borcu 35 milyon 355 bin 171 liraya düşmüştür.
16.7.2019

14

ALAŞEHİR'İN 25 MİLYONLUK YATIRIMI DEVAM EDİYOR
SIYASET
MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçe merkezi için 25 milyon TL yatırım bedeli ile inşaatına başladığı atıksu arıtma tesisinde betonarme imalatlara devam ediyor.
16.7.2019

28

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks