31 Mart 2020 Salı - 12:22:33

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİRİN SALİHLİ'DEKİ YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Siyaset

28 Temmuz 2019 Pazar, 15:20:23 | 3132 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Salihli ilçesini ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarını ve hizmet birimlerini inceledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Salihli ilçesini ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarını ve hizmet birimlerini inceledi. Büyükşehir personeliyle de bir araya gelen Öztozlu çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, ilçe ziyaretlerine Salihli ilçesi ile devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde yapmış olduğu yatırımları ve çalışmaları yerinde inceleyen Öztozlu, hizmet birimlerine ziyaretlerde bulunarak, personelle bir araya geldi. Yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında yetkililerden bilgi alan Ali Öztozlu’ya, Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay da eşlik etti.
Salihli şantiyesini Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay ile birlikte ziyaret eden Öztozlu, burada personellerle bir araya geldi, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Personeller ile fikir alışverişinde bulunan Öztozlu, personele çalışmalarında kolaylıklar ve başarı dileklerini iletti. İHA

Siyaset

28 Temmuz 2019 Pazar, 15:20:23 | 3132 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks