22 Nisan 2019 Pazartesi - 17:13:19

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR'DEN KULA'YA VE SELENDİ'YE YENİ ET NAKİL ARACI

Siyaset

5 Şubat 2019 Salı, 16:26:32 | 279 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Kula'ya kazandırılan yeni et nakil aracının tanıtımını yaparak, araç hakkında bilgiler verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula’da uzun süredir hizmette olan ve kısa zaman önce hizmet dışı kalan et nakil aracı yerine yeni bir aracın verildiğini söyledi. Başkan Talip Akbaş, aracı basına ve kamuoyuna tanıtırken, araç hakkında da bilgiler verdi. 13 metreküplük, içi izalosyonlu ve soğutma sistemli araç hakkında bilgi veren Başkan Akbaş, aracın duvarlarının 8 santimetrelik izolasyon malzemeli, panellerin dış kısımlarının hijyenik ortam ve suyla temizliğine uygun yüzeyli malzemeli oluştuğunu, zeminin polyester tabanlı 7 santimetre kalınlığında ve 13 metreküplük eksi 18 dereceye kadar soğutma kapasiteli olduğunun bilgisini verdi. Yeni aracın Kula ve Selendi ilçelerine hizmet vereceğini belirten Başkan Talip Akbaş, “Daha önce bir aracımız vardı, o aracımız eskimişti. O aracımızı hizmet dışına aldık. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda Kula ve Selendi bölgesine sağlıklı et tüketmeleri açısından yeni aracımız hizmete sunuldu. Kula ve Selendi’de son derece teknolojik şartlarda yeni mezbaha inşa ettik. Son sistem olarak steril ortamlarda personellerimiz tarafından et kesimleri yapılmakta. Kula ve Selendili vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” diye konuştu.

Siyaset

5 Şubat 2019 Salı, 16:26:32 | 279 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

EGEİD'İN HEDEFİ İHRACATI ARTIRMAK
GÜNDEM
Ege İhracatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayberk Aloğlu, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i ziyaret etti.
21.4.2019

113

BÜYÜKŞEHİR FETHİYE'YE TAKILDI 1-2
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyespor, TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 32'inci hafta mücadelesinde Mümin Özkasap Stadı'nda karşılaştığı Fethiyespor'a 2-1 mağlup oldu.
21.4.2019

101

MANİSA'DA 'KİTAP KAFE' AÇILDI
GÜNDEM
Manisa Gördesliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığından 90 bin TL hibe kazanan 'Şehit Makbule'nin Torunları Okuyor' projesi kapsamında Manisa'da Kitap Kafe açıldı.
21.4.2019

112

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks