31 Mart 2020 Salı - 05:46:16

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR SELENDİ'NİN YOLLARINI GÜVENLİ KILIYOR

Siyaset

28 Temmuz 2019 Pazar, 15:18:55 | 3055 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki yatırımlarına ve hizmetlerine devam ederken, Selendi'nin yollarına da el atarak yol yapım çalışmalarına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki yatırımlarına ve hizmetlerine devam ederken, Selendi’nin yollarına da el atarak yol yapım çalışmalarına başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün verdiği müjdeli haberin ardından hızlanan çalışmalar ile Selendi’nin grup yolları daha güvenli hale gelecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki yatırım ve hizmetlerine devam ederken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yaptığı Ankara temasları sonrasında alınan kredi onayıyla birlikte çalışmalar hız kazandı. Başkan Cengiz Ergün’ün talimatları ile hızlanan yatırım programı Selendi ilçesinde devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Selendi ilçesi ziyaretinde Kürkçü-Rahmanlar grup yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı. Ali Öztozlu ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş’ın ile birlikte yaptığı incelemeye Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş Kuruçay da eşlik etti.
Selendi’ye Hayırlı Olsun
Genel Sekreter Yardımcısı Öztozlu, grup yolu üzerinde devam eden reglaj (Yol yapılırken engebeli kısımların düzeltilmesi, çukurların doldurulması, yolun çevresindeki bitkilerin ve çalışmaya engel olan şeylerin temizlenmesi) çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, hedeflerinin Eylül ayına kadar 100 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmalarını tamamlamak olduğunu söyledi. Selendili vatandaşların daha güvenli bir şekilde seyahat etmelerini amaçladıklarını belirten Öztozlu, yol yapım çalışmalarının en kısa zamanda bitirilmesinin hedeflendiğini belirterek, yapılan yatırımların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Siyaset

28 Temmuz 2019 Pazar, 15:18:55 | 3055 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks