20 Mart 2019 Çarşamba - 06:14:34

SON DAKİKA

BÜKSEV HASTALARIN YARDIMINA KOŞUYOR

Siyaset

7 Mart 2019 Perşembe, 18:17:19 | 95 Okunma
Bülent Koşmaz Sağlık-Sosyal Eğitim Vakfı (BÜKSEV) ile Manisa Özel Huzurevi Vakfı arasında protokol imzalandı

NESLİHAN AKÖZGÜR
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı Bülent Koşmaz adına, eşi Saaded Koşmaz tarafından kurulan Bülent Koşmaz Sağlık-Sosyal Eğitim Vakfı (BÜKSEV) kanser hastalarına yardımlarını sürdürüyor.
Bu kapsamda BÜKSEV ile Manisa Özel Huzurevi Vakfı bir protokol imzalandı. Düzenlenen protokol törenine BÜKSEV Başkanı Saaded Koşmaz, Huzurevi Vakfı Yönetimi Başkanı Ayşe Soyer ve iki vakfın gönüllüleri katıldı. Vakıf Yöneticisi Ayşe Soyer, huzurevinin 95 kişi kapasiteli olduğunu ve 75 yaşlının burada kaldığını belirterek, “Tedavisi devam eden kanser hastalarımızı burada misafir edeceğiz. Dışarıda yada hastanelerinin köşelerinde kalmayacaklar” dedi.
BÜKSEV Başkanı Saaded Koşmaz da, maddi durumu olmayan kanser hastalarının tedavi döneminde yaşadığı sıkıntılara değindi. Kemoterapi ve radyoterapi gören hastaların her gün hastaneye gelmek zorunda olduğunu kaydeden Koşmaz, “Manisa’ya ilçelerden, diğer illerden kanser hastaları geliyor. Özelikle maddi durumu kötü olanlara çok üzülüyoruz. Biz eşimle kanser tedavisi sırasında pek çok hikayeye tanık olduk. O zaman bu kişilere el uzatmak gerektiğini anladım. Huzurevi Vakfı sayesinde kalacak yeri olmayan ve tedavileri devam eden hastalar huzurevinde kalabilecek” diye konuştu. Konuşmaların ardından iki vakfın yönetimi tarafından protokol imzalandı.

Siyaset

7 Mart 2019 Perşembe, 18:17:19 | 95 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

114

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

115

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

116

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks