20 Mart 2019 Çarşamba - 06:13:09

SON DAKİKA

BAŞKAN ERGÜN STK ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ

Siyaset

8 Mart 2019 Cuma, 14:56:19 | 455 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında şehit aileleri ve gazi dernekleri ile vakıflarını ziyaret etti.

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında şehit aileleri ve gazi dernekleri ile vakıflarını ziyaret etti.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimleri öncesinde sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Ergün, sırasıyla Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nı, Manisa Şehit ve Gazi Aileleri Koruma ve Kalkındırma Derneği’ni ve Sarıkamış Şehitleri Yaşatma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Ergün’e ziyaretinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban ve ziyaret edilen derneklerin üyeleri hazır bulundu. Başkan Ergün ziyaretlerinde Dernek Başkanlarına günün hatırası olarak porselen vazo hediye etti.
SEÇİMLERDE BAŞARILAR DİLEDİ
STK ziyaretlerinde Başkan Ergün’ün ilk durağı Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi oldu. Şube Başkanı Ümit Taydaş tarafından kapıda karşılanan Ergün, yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tokalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Ergün, Dernek Başkanı Ümit Taydaş’a porselen vazo hediye ederken, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ve hizmetleri hakkında bilgi verdi. Dernek Başkanı Ümit Taydaş, yapılan ziyaretten memnuniyetini ifade ederken, yapılacak olan 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin hayırlı olması ve başarı dileklerini iletti.
BAŞKAN ERGÜN’E MHP TEŞKİLATI EŞLİK ETTİ
Başkan Ergün’ün sivil toplum kurulu ziyaretlerinde ikinci durağı Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı oldu. Vakıf Başkanı Osman Akoral’ı ve yönetim kurulunu ziyaret eden Başkan Ergün’e MHP teşkilatı da eşlik etti. Başkan Ergün, yatırımlar ve hizmetler konusunda bilgiler verirken, Vakıf Başkanı Başkan Ergün’e başarı dileklerin iletti. Başkan Ergün, Akoral’a porselen vazo hediye ederken, Başkan Akoral ise Başkan Ergün’e yaptığı destekelerden d olayı teşekkür plaketi takdim etti.
DESTEKLERİNDEN DOLAYI BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR ETTİ
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün bir sonraki durağı ise Şehit ve Gazi Aileleri Koruma ve Kalkındırma Derneği oldu. Dernek Başkanı İbrahim Sagun ve yönetim kurulu üyesi Adnan Kaya ile yönetim kurulu üyeleri tarafından kapıda karşılanan Başkan Ergün, Başkan Sagun’a porselen vazo hediye ederken, Dernek Başkanı Sagun ise Başkan Ergün’e atkı ve bere takdim etti. Dernek Başkanı Sagun, derneğin çalışmaları hakkında Başkan Ergün’e bilgiler verirken, yaptığı desteklerden dolayı Başkan Ergün’e teşekkürlerini ileterek, seçim yarışında başarılar diledi.
Başkan Ergün’e Özel Hediye
Başkan Ergün’ün sivil toplum kuruluşları ziyaretlerindeki son durağı ise Sarıkamış Şehitleri Yaşatma ve Dayanışma Derneği oldu. Dernek Başkanı Öztürk Demir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Ergün, dernek üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Dernekte bir süre dernek başkanı ve üyelerle birlikte sohbet eden Başkan Ergün’e Kars Sarıkamış’tan özel olarak getirtilen kaz eti takdim edildi.

Siyaset

8 Mart 2019 Cuma, 14:56:19 | 455 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

113

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

114

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

115

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks