16 Temmuz 2019 Salı - 15:56:22

SON DAKİKA

BAŞKAN ÇELİK SENDİKALARI ZİYARET ETTİ

Siyaset

6 Şubat 2019 Çarşamba, 13:50:32 | 318 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik STK ziyaretleri kapsamında Memur Sen ve Kamu Sen'i ziyaret etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik STK ziyaretleri kapsamında Memur Sen ve Kamu Sen’i ziyaret etti. Memur Sen Başkanı Mustafa İrgatoğlu, Memur Sen’in Cumhur İttifakını destekleyeceğini ifade ederken, Kamu Sen Başkanı Bekir Dağıstanlı da ülke menfaatleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaklarını belirtti.
Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Türkiye’nin en büyük sendikaları olan Memur Sen ve Kamu Sen’i ziyaret etti. Ziyaretler esnasında Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Veysel Neze ve MHP Şehzadeler İlçe Başkan Şener Özten’ de eşlik ettiler.
Manisa’da 19 bin üyesi ile Memur Sen’in Cumhur İttifakının yanında olacağını ifade eden Memur Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrgatoğlu “Memur Sen ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduk. Sayın Cumhur Başkanımızın ifade ettiği gibi Belediyecilik hizmetleri tam bir gönül işidir. Gönüllere girmeyi gerektiren bir çalışma. Biz Şehzadeler ilçesinde Ömer Faruk Çelik Başkanımızın öncelikle gönüllerin başkanı olduğunu ve bunun tüm halkımız tarafından hissedildiğini biliyor ve görüyoruz. Cumhur ittifakının bizim tabanda tabiiki çok şaşırtıcı bir tarafı yok. İnşallah rabbim muvaffak edecektir. Memur Sen olarak Manisa’da 19 bin üyesi olan bir sendikayız. Üyelerimizin aileleri ile birlikte çok büyük bir aileyiz. Tüm üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerde ülkemizin kritik bir süreçten geçtiğinin farkındalar. İnşallah bu anlamda da bu kritik süreci hep birlikte başarılı bir şekilde atlatacağız. Sizlerin de gayretlerin ile bizler sizlere destek vermeye devam edeceğiz inşallah. Sizin Şehzadeler ilçesinde kattıklarınız kazandırdıklarınız ortada. Bunun tüm halkımız büyük bir memnuniyetle görüyor. Biz hem Şehzadeler’de hem Yunusemre ’de hem Büyükşehir’de hem de 17 ilçenin tamamında Cumhur İttifakını destekleyeceğiz. Yanınızda olacağımızı da bir kez daha ifade etmek istiyoruz” dedi.
“KAMU SEN HİÇ BİR FEDAKÂRLIKTAN KAÇMAYACAKTIR”
Kamu Sen’in ülke menfaatleri için hiçbir fedakârlıktan kaçmayacağını ifade eden Kamu Sen Manisa İl temsilcisi Bekir Dağıstanlı “Biz Kamu Sen İl temsilciliği olarak bu nazik ziyaretleri nedeni ile değerli Belediye Başkanımıza ve beraberindeki heyete çok teşekkür ediyoruz. Kamu Sen her zaman devletinin ve milletinin yanında olan her konuda dimdik ayakta duran ülkemizin menfaatleri uğruna hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacak olan bir sendikadır. Sizin bu ziyaretiniz bizleri gerçekten de mutlu etmiştir. İnşallah bu birlikteliğimiz Cumhur İttifakından sonra da önümüzde ki süreçte de devam edecektir. Bundan hiçbir tereddüdümüz yoktur. Türkiye2de nerede bir sorun varsa bizler orada olacağız. Sizin en çok hoşumuza giden yönünüz, uzlaşmacı bir üslubunuz olmasıdır. Ülkemizde de aranması gereken en büyük konulardan biriydi. Siz bunu 5 yıllık görev süresince yaptınız. Bu birlik ve beraberliğimiz inşallah ülkemizin menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda devam eder” dedi.
“ŞEHZADELER HERKESİN BELEDİYESİ”
Göreve geldiği 2014 yılından bu yana hiç kimseyi ayırt etmeden Şehzadeler halkına hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Çelik “31 Martta yerel seçimler olacak. Şehzadeler ilçesinde AK Parti ve MHP’nin Cumhur İttifakının Belediye Başkan adayı olarak teşkilat mensuplarımız ile birlikte çalışmalarımıza başladık. 5 yıl önce bir söz vermiştik. Siyasi yelpazenin en sağından en soluna kadar herkes bu belediye benim belediyem, bu başkan benim başkanım diyecek ve herkesi kucaklayacağız demiştik. Çok şükür bugün bu sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu süre zarfı içerisinde bize oy veren ve vermeyenler arasında hiçbir ayrım yapmadan Şehzadelerimiz ’de yaşayan 171 bin vatandaşımızı bu şehrin birinci sınıf vatandaş olarak kabul ederek, hepsine layık oldukları en güzel hizmetleri sunmak için çaba sarf ettik. Biz inanıyoruz ki bu seçimlerde Şehzadeler’de ciddi bir başarı elde edeceğiz. Cumhur İttifakı olarak Manisa’da büyük bir başarı elde edeceğiz. Cumhur İttifakı başta, Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, 17 ilçemizde büyük başarılar elde ederek seçimleri kazanacaktır. Çünkü bizler insan merkezli, hizmet odaklı, bu ülkenin değerlerine ters düşmeden hizmet etmenin çabası içerisinde olan kadrolarız. Bu bağlamda da halkımızın teveccühünü görmek bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Rabbim yardımcımız olsun inşallah” dedi.

Siyaset

6 Şubat 2019 Çarşamba, 13:50:32 | 318 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

İTFAİYE'DEN YAŞATAN DOKUNUŞ
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, yakılan anız ve ot yangınlarına karşı müdahalelerini sürdürürken, bu yangınlarda sadece otların yanmadığını, doğada bulunan hayvanların da zarar gördüğünü belirterek, vatandaşları uyardı.
16.7.2019

0

BAŞKAN AKIN 3 AYLIK SÜRECİ DEĞERLENDİRDİ
GÜNDEM
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, "9 Nisan itibariyle belediyeyi 36 milyon 714 bin lira borçla devraldık. Bu geçen süre zarfında Turgutlu Belediyesinin borcu 35 milyon 355 bin 171 liraya düşmüştür.
16.7.2019

14

ALAŞEHİR'İN 25 MİLYONLUK YATIRIMI DEVAM EDİYOR
SIYASET
MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçe merkezi için 25 milyon TL yatırım bedeli ile inşaatına başladığı atıksu arıtma tesisinde betonarme imalatlara devam ediyor.
16.7.2019

28

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks