20 Mart 2019 Çarşamba - 06:22:42

SON DAKİKA

BAŞKAN ÇELİK KUYUMCULAR ÇARŞISI'NDA ESNAFLARI DİNLEDİ

Siyaset

4 Mart 2019 Pazartesi, 15:22:10 | 135 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Kuyumcular Çarşısı'nda esnaf ziyaretleri yaptı.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Kuyumcular Çarşısı’nda esnaf ziyaretleri yaptı. Çarşı esnafları ile görüşerek talep ve isteklerini dinleyen Başkan Çelik, Şehzadeler Belediyesi’nde sergiledikleri istişareye dayalı ve insan odaklı yönetim biçimini yeni dönemde de fazlasıyla hayata geçireceklerini söyledi.
Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, Kuyumcular Çarşısı’nda esnaf ziyareti yaptı. Şehzadeler Belediyesi’nde geride bırakılan 5 yılda istişareye dayalı ve insan odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen ve bu nedenle vatandaşların görüş, öneri ve taleplerine büyük önem veren Başkan Çelik, vatandaşlar tarafından “Gönüllerin Başkanı” olarak nitelendiriliyor. Başkan Çelik kendisine verilen bu payeyi sonuna kadar hak ettiğini ise her platformda gözler önüne seriyor. Sık sık meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve esnaflar ile bir araya gelerek, onların yeni dönem için istek, öneri ve taleplerini alan Başkan Çelik, bugün de Kuyumcular Çarşı’nda esnaf ziyaretleri yaparak onları dinledi. Temaslarına Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nin giriş kısmındaki esnaflar ile buluşarak başlayan Başkan Çelik, daha sonra Kuyumcular Çarşısı ve Yeni Han’daki esnaflar ile devam etti.
ESNAF, ÇELİK VE HİZMETLERİNDEN MEMNUN
Çarşı esnaflarını iş yerlerinde ekibiyle birlikte ziyaret eden Başkan Çelik, onlarla selamlaşarak hayırlı işler diledi ve bol kazanç temennisinde bulundu. Şehzadeler Belediyesi’nin hizmet ve projeleri hakkında esnaflara kısa bilgiler veren Başkan Çelik, yeni dönemde yapacakları projeleri de onlarla paylaştı. Hizmet ve projeleri hayata geçirirken, vatandaşların fikirlerini de son derece önemsediklerini ve Şehzadeler Belediyesi’nde sergiledikleri istişareye dayalı ve insan odaklı yönetim biçimini yeni dönemde de fazlasıyla hayata geçireceklerini söyledi. Kuyumcular Çarşısı esnafları Şehzadeler Belediyesi’nin yönetim anlayışı ve yaptığı hizmetlerden duydukları memnuniyeti aktararak, Başkan Çelik’e seçimlerde başarılar dilediler. Başkan Çelik’e esnaf ziyaretleri sırasında AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Siyaset

4 Mart 2019 Pazartesi, 15:22:10 | 135 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

115

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

116

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

117

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks