19 Nisan 2019 Cuma - 07:32:56

SON DAKİKA

BAŞKAN ÇELİK "ALNIMIZ AÇIK BİR ŞEKİLDE HALKIMIZIN KARŞISINDAYIZ"

Siyaset

5 Şubat 2019 Salı, 16:21:33 | 173 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Girişimciler Derneği Başkanı Ömer Yılmaz ve yönetimi ziyaret etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Girişimciler Derneği Başkanı Ömer Yılmaz ve yönetimi ziyaret etti. 31 Mart yerel seçimleri için Cumhur İttifakına destek isteyen Başkan Çelik, görev süresi boyunca MAGİDER ile birçok proje yaptıklarını ifade etti.
31 Mart yerel seçimleri kapsamında sivil toplum örgütleri ziyaretlerini sürdüren Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, Manisa Girişimciler Derneğini (MAGİDER) ziyaret ederek dernek yöneticilerinden Cumhur İttifakına destek istedi. MAGİDER ziyareti esnasında Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Ahmet Nalbant, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve partililer eşlik etti.
“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK ÇALIŞIYORUZ”
Cumhur İttifakı olarak Şehzadeler’de yoğun bir şekilde çalışmalar yaptıklarını ifade eden MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten “Cumhur İttifakı olarak seçim çalışmalarımıza hayırlısı ile başladık. 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Şehzadeler’de de Ömer Faruk Çelik başkanımız yeniden aday gösterildiler. AK Parti ve MHP teşkilatları olarak el ele vererek güzel bir seçim çalışması atlatacağız. Bizlere göstermiş olduğunuz misafirperverliğiniz nedeni ile MAGİDER ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Şehzadeler Belediye Başkanımızda aynı şekilde sizlerin yanında” dedi.
“CUMHUR İTTİFAKI İLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”
En büyük amacın şehre en güzel şekilde hizmet etmek olduğunu ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanvekili Ahmet Nalbant “Değerli Belediye Başkanımız ile birlikte sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu bağlamda sizleri de ziyaret ediyoruz. Hepimizin amacı Manisa’ya hizmet etmek. Bunun için hepimiz bir şeyler yapmak için çabalıyoruz. Cumhur İttifakı olarak Büyükşehir’de Cengiz Ergün, Şehzadeler’de Ömer Faruk Çelik başkanlarımız ile yolumuza devam edeceğiz. Bu noktada sizlerin de desteklerinizi istiyoruz” dedi.
“HERKESİN BELEDİYESİ OLDUK”
Görev yaptığı 5 yıllık süre içerisinde Şehzadeler Belediyesinin herkesin belediyesi olması için büyük bir çaba sarf ettiğini belirten Başkan Çelik “Bugün bizleri kabul ettiğiniz ve güler yüzlü ev sahipliğiniz için çok teşekkür ediyorum. Görev yaptığımız süre içerisinde MAGİDER’e daha önce de ziyaretlerimiz oldu. Ayrıca ortak projelerde yaptık. Şuan MAGİDER Başkanlığını yürüten değerli kardeşimiz Ömer Yılmaz aynı zamana benim ilkokulda aynı sınıfta okuduğum bir kardeşimizdir. Biz 5 yıl boyunca Şehzadeler’e hizmet ettik. Allah’a şükürler olsun ki bugün alnımız dik ve şeffaf bir şekilde halkımızın karşısındayız. Görev yaptığımız süre içerisinde kamunun kaynaklarını büyük bir titizlikle kullandık. Kılı kırk yararak hizmet etmeye gayret ettik. Bugün yüzümüzü kızartacak bir yanlışın içerisinde olmamanın rahatlığı ile halkımızın karşısındayız. Zor şartlarda başladığımız bu yolda bir taraftan sıfırdan bir belediye kurduk. Diğer taraftan 67 tane mahallemize kesintisiz bir şekilde hizmet götürdük. 2014 seçimlerinde vermiş olduğumuz sözü tutarak partizanlık yapmadan, siyasi yelpazenin en sağından en soluna herkesin belediyesi olmak için çaba gösterdik. Bütün samimiyetimizle de bunu ortaya koyduk. Şehzadeler’de rutin belediyecilik hizmetlerimizi yerine getirdik. Bunun yanı sıra ilklerin belediyesi olarak Manisa’da birçok ilk projeyi de hayata geçirdik. Çok şükür ki bugün yaptığımız çalışmalarımızın karşılığını sokaklarda alıyoruz. Farklı siyasi görüşe mensup arkadaşlarımız bize tercihimiz sizden yana olacaktır diyebiliyorlar. Bu konuda bizi son derece mutlu ediyor. Bugün Cumhur İttifakının Şehzadeler adayıyız. Büyükşehir Belediyesinde Sayın Başkanımız Cengiz Ergün’e Şehzadeler’de de şahsımıza desteklerinizi istiyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın inşallah” dedi.
“ORTAK GAYEMİZ MANİSA”
MAGİDER olarak ortak gayenin Manisa’ya en güzel şekilde hizmet etmek olduğunun altını çizen MAGİDER Başkanı Ömer Yılmaz “Bu nazik ziyaretleri nedeni ile değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik ve beraberindeki heyete çok teşekkür ediyorum. Bu şehre güzel şeyler kazandırmak için sizler işin bir ucundan tuttunuz biz sivil toplum kuruluşları da diğer ucundan tuttuk. Ortak gayemiz şehrimiz. Şehzadeler Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bizler gayet memnunuz. Hizmetlerinizi beğeniyle takip ediyoruz. Manisa’da herkes değerli başkanımızın her kesime hitap etmesini ve gönüllerine dokunmasını biliyor ve her yerde konuşuyor. Çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum. Hakkınızda hayırlı olsun. Bütçeniz imkânlarıyla şehrimize güzel hizmetler kazandırdınız. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Siyaset

5 Şubat 2019 Salı, 16:21:33 | 173 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

CAN GÜRKAN SERBEST KALIYOR
SIYASET
Soma Davası'nın tutuklu sanıklarından Can Gürkan hakkında şok bir gelişme yaşandı
18.4.2019

60

BAŞKAN ERGÜN İMARI ANKARA'YA GÖTÜRDÜ
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, seçim öncesi verdiği sözleri tutuyor… Başkan Ergün, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile imarı görüştü
18.4.2019

50

KADINLARA KAZANÇLI TİCARETİN ŞİFRELERİ ANLATILDI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TSO) düzenlenen konferansta, finans uzmanı Dr. Sevilay Suyabatmaz ve Mali Müşavir Süreyya Dönmez, sürekli kazanç için neler yapılması gerektiği konusunda kadınlara ipuçları verdi.
18.4.2019

42

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks