17 Ağustos 2019 Cumartesi - 20:42:08

SON DAKİKA

AZERBAYCAN MİLLETVEKİLİ SONA ALİYEVA'DAN MCBÜ REKTÖRÜ ÇELEBİ'YE ZİYARET

Siyaset

6 Şubat 2019 Çarşamba, 13:44:27 | 387 Okunma
AZERBAYCAN Milletvekili Sona Aliyeva, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi'yi ziyaret etti.

AZERBAYCAN Milletvekili Sona Aliyeva, İzmir Azerbaycan Kültür Evi ve Dayanışma Derneği Başkanı Mülazım Pahsa ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Özay Demir Arsel ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’yi ziyaret etti.
5 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette, Azerbaycan Odlar Yurdu Üniversitesi ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi arasında imzalanması düşünülen akademik işbirliği protokolü konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Protokolün, Manisa Celal Bayar Üniversitesinin Azerbaycan’da da gerçekleştirdiği Yabancı Öğrenci Sınavı (YÖS) ve MCBÜ’de öğrenim gören Azerbaycanlı öğrencilerin eğitim destekleri konularında sağlayacağı avantajlar değerlendirildi. Konuklar, Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi’yi, 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Azerbaycan Odlar Yurdu Üniversitesinde yapılacak eğitim fuarına da davet ettiler.
Prof. Çelebi, nazik ziyaretleri nedeniyle konuk heyete teşekkür ederek, kendilerini Manisa Celal Bayar Üniversitesinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Azerbaycan Odlar Yurdu Üniversitesi ile yapılacak işbirliğinin, her iki üniversite için de son derece olumlu sonuçları olacağını belirtti. Haber merkezi

Siyaset

6 Şubat 2019 Çarşamba, 13:44:27 | 387 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks