20 Mart 2019 Çarşamba - 06:55:21

SON DAKİKA

ALTYAPISI TAMAMLANAN MAHALLERİN ÜST YAPILARI DA TAMAM

Siyaset

14 Şubat 2019 Perşembe, 14:29:54 | 554 Okunma
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini sağlıklı altyapıya kavuşturuyor.

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 154 Mahalle Projesi kapsamında altyapı işini tamamladığı Kırkağaç’ın Bostancı Mahallesi’nde üst yapı çalışmalarını yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi kilit parke kaplama işi tamamlayarak, vatandaşların olası mağduriyet yaşamalarının önüne geçti.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, köyden ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini sağlıklı altyapıya kavuşturuyor. MASKİ tarafından yürütülen 154 Mahalle Projesi kapsamında yapılan altyapı yatırımları sayesinde mahalleler şehirlere yönelik dönüşümleri atıyor. Bu kapsamda, Kırkağaç’ın Bostancı Mahallesi’nde 10 kilometrelik altyapı işini tamamlayan MASKİ’nin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi kilit parke taş döşeme çalışmasını da tamamladı. Yapılan hizmetler ile eskiden köy olarak tabir edilen mahallelerde yaşayan vatandaşlar yazın tozdan kışın da çamurdan kurtulmuş aynı zamanda da tamamlanan altyapı yatırımları sayesinde de yağmur suyu baskınlarından da kurtulmuş oldu.

Siyaset

14 Şubat 2019 Perşembe, 14:29:54 | 554 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

120

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

122

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

122

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks