25 Nisan 2019 Perşembe - 23:35:10

SON DAKİKA

ALAŞEHİR'İN YENİ BAŞKANI TEŞEKKÜR GEZİLERİNE BAŞLADI

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:46:39 | 272 Okunma
Millet İttifakının adayı olarak girdiği Alaşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan CHP'li Ahmet Öküzcüoğlu, vatandaşlara teşekkür ziyaretlerine başladı.

Millet İttifakının adayı olarak girdiği Alaşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan CHP’li Ahmet Öküzcüoğlu, vatandaşlara teşekkür ziyaretlerine başladı. Başkan Ökzücüoğlu, CHP Alaşehir İlçe Başkanı Ahmet Akgündüz ile beraber esnafları ziyaret ederek verilen destekten dolayı teşekkür etti.
Alaşehir'de Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ahmet Öküzcüoğlu, CHP Lokali’nde partililere kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Öküzcüoğlu konuşmasında şunları söyledi: "17 ay önce çalışmalara başladık. Alaşehir’de uğramadık, gezmedik yer bırakmadık. 17 ayda 17 gün evde kalmadık. 90 kiloydum, 79 kiloyla karşınızdayım. Bana bakamadınız. Sabah kahvaltısıyla çıktık, gece bir simit yedik. Öyle çalıştık. Karşımızda inanılmaz bir güç vardı. Bakanlar, milletvekilleri geldi. Ama Alaşehir şunu öğrendi, gönüllere dokunmak, gönüllere girmek parayla satın alınamayacağını gösterdi. Tek hedefimiz vardı, bize oy versin, vermesin herkese ulaşmaya çalıştık. Herkesin elini sıkmaya, ona dokunmaya çalıştık. Tüm vatandaşlarımızla görüşerek, sorunları belirledik, onlarla beraber teşhisi koyduk, onların karşısına çözüm önerileriyle çıktık. En güzeli de gönüllere girdik. Siz temelleri atmıştınız, bana ve ekibime düşen görev sadece üstüne tuğlaları koymak oldu. Siz gizli kahramanlar ve ekibimle Alaşehir’de 71 yıllık bir tarihi beraber yazdık. 71 yıl sonra ilk kez belediye başkanlığını kazandık. Tarihe bir dönüm noktası olarak adımızı yazdırdık. Bundan sonra bize düşen görev, gecemizi gündüzümüze katacağız, hak hukuk, adalet yönünden, Atatürk ilke ve inkılaplarından taviz vermeden Cumhuriyetçi gençler yetiştirerek, herkesin derdine ortak olarak, adaletli bir belediye başkanı olacağım."
"BÜYÜKŞEHİR GÖREVİNİ YAPACAK"
Bir vatandaşın, 'Büyükşehir Alaşehir’e hizmet getirmeyecekmiş' demesi üzerine Öküzcüoğlu, "Arkadaşlar, büyükşehir cenaze işlerine bakıyor, bizim cenazemizi mi ortada bırakacak, su işlerine bakıyor, bizim suyumuzu mu kesecek, görevi hali çalıştırmaktır, hali çalışmayacak mı, mezbahaneyi, garajı çalıştırmaktır, bunları çalıştırmayacaklar mı? Bu garibanlar Alaşehir’i oylarıyla yaktı, düşündüğünüz gibi, Manisa’yı da yakar. Yarın senden gelecek büyükşehir için oy isteyecek, o zaman nasıl oy isteyecek. Yakarsa bu dünyayı garibanlar yakar dedik, yaktık." dedi. İHA

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:46:39 | 272 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

FESTİVAL SOKAK GÖSTERİLERİYLE RENKLENİYOR
SIYASET
Manisa'nın 5 asırlık geleneği 479'uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaliyle Manisa rengarenk oldu
25.4.2019

68

CEZAEVİNDE İSTİRİDYE MANTARI HASADI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesinde bulunan cezaevinde 2 yıl önce hayata geçirilen istiridye mantarı atölyesinde hasat dönemi başladı.
25.4.2019

58

BORSADAN ÜRETİCİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticilerine verimi ve üzüm kalitesini arttırmaya yönelik Alaşehir Ticaret Borsası tarafından eğitim verildi.
25.4.2019

54

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks