21 Temmuz 2019 Pazar - 20:53:24

SON DAKİKA

ALAŞEHİR'İN YENİ BAŞKANI TEŞEKKÜR GEZİLERİNE BAŞLADI

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:46:39 | 447 Okunma
Millet İttifakının adayı olarak girdiği Alaşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan CHP'li Ahmet Öküzcüoğlu, vatandaşlara teşekkür ziyaretlerine başladı.

Millet İttifakının adayı olarak girdiği Alaşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan CHP’li Ahmet Öküzcüoğlu, vatandaşlara teşekkür ziyaretlerine başladı. Başkan Ökzücüoğlu, CHP Alaşehir İlçe Başkanı Ahmet Akgündüz ile beraber esnafları ziyaret ederek verilen destekten dolayı teşekkür etti.
Alaşehir'de Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ahmet Öküzcüoğlu, CHP Lokali’nde partililere kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Öküzcüoğlu konuşmasında şunları söyledi: "17 ay önce çalışmalara başladık. Alaşehir’de uğramadık, gezmedik yer bırakmadık. 17 ayda 17 gün evde kalmadık. 90 kiloydum, 79 kiloyla karşınızdayım. Bana bakamadınız. Sabah kahvaltısıyla çıktık, gece bir simit yedik. Öyle çalıştık. Karşımızda inanılmaz bir güç vardı. Bakanlar, milletvekilleri geldi. Ama Alaşehir şunu öğrendi, gönüllere dokunmak, gönüllere girmek parayla satın alınamayacağını gösterdi. Tek hedefimiz vardı, bize oy versin, vermesin herkese ulaşmaya çalıştık. Herkesin elini sıkmaya, ona dokunmaya çalıştık. Tüm vatandaşlarımızla görüşerek, sorunları belirledik, onlarla beraber teşhisi koyduk, onların karşısına çözüm önerileriyle çıktık. En güzeli de gönüllere girdik. Siz temelleri atmıştınız, bana ve ekibime düşen görev sadece üstüne tuğlaları koymak oldu. Siz gizli kahramanlar ve ekibimle Alaşehir’de 71 yıllık bir tarihi beraber yazdık. 71 yıl sonra ilk kez belediye başkanlığını kazandık. Tarihe bir dönüm noktası olarak adımızı yazdırdık. Bundan sonra bize düşen görev, gecemizi gündüzümüze katacağız, hak hukuk, adalet yönünden, Atatürk ilke ve inkılaplarından taviz vermeden Cumhuriyetçi gençler yetiştirerek, herkesin derdine ortak olarak, adaletli bir belediye başkanı olacağım."
"BÜYÜKŞEHİR GÖREVİNİ YAPACAK"
Bir vatandaşın, 'Büyükşehir Alaşehir’e hizmet getirmeyecekmiş' demesi üzerine Öküzcüoğlu, "Arkadaşlar, büyükşehir cenaze işlerine bakıyor, bizim cenazemizi mi ortada bırakacak, su işlerine bakıyor, bizim suyumuzu mu kesecek, görevi hali çalıştırmaktır, hali çalışmayacak mı, mezbahaneyi, garajı çalıştırmaktır, bunları çalıştırmayacaklar mı? Bu garibanlar Alaşehir’i oylarıyla yaktı, düşündüğünüz gibi, Manisa’yı da yakar. Yarın senden gelecek büyükşehir için oy isteyecek, o zaman nasıl oy isteyecek. Yakarsa bu dünyayı garibanlar yakar dedik, yaktık." dedi. İHA

Siyaset

2 Nisan 2019 Salı, 18:46:39 | 447 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MARMARA GÖLÜ İKİ CAN ALDI
GÜNDEM
Manisa'nın Salihli ilçesindeki Marmara Gölü'nde gezinti için açıldıkları kayığın alabora olması sonucu gölde kaybolan 1'i çocuk 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı.
21.7.2019

127

SIFIR ATIK PROJESİYLE BÜYÜK TASARRUF
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde bakanlık tarafından başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında 2019 yılının ilk 6 ayında önemli bir tasarruf elde edildiğini açıkladı.
21.7.2019

61

SALÇALIK DOMATESTE ÜRETİM ARTTI
GÜNDEM
Türkiye'nin en önemli domates üretim merkezlerinden Manisa'nın Salihli Ovası'nda 'kırmızı altın' olarak tabir edilen salçalık domatesin yeni sezon hasadına başlandı.
21.7.2019

103

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks