23 Mayıs 2019 Perşembe - 02:39:32

SON DAKİKA

ALAŞEHİR'İN PROJELERİ TANITILDI

Siyaset

7 Mart 2019 Perşembe, 18:29:16 | 523 Okunma
Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak'ın proje tanıtım toplantısı, Alaşehir Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşti


Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak’ın proje tanıtım toplantısı, Alaşehir Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Programa Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban, MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Apan, Murat Ertürk, Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatı, AK Parti Gençlik Kolları, kadın kolları, Alaşehir Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve salonu hınca hınç dolduran Alaşehirli vatandaşlar katıldı. saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda, meclis üyesi adayları kürsüye davet edilerek, tanıtıldı. Daha sonra Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak’ın yeni dönem projelerinin tanıtım klibi yayınlandı.
CUMHUR İTTİFAKININ GÜCÜ, CENGİZ ERGÜN’ÜN DESTEĞİYLE YAPACAĞIZ
Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak, yeni dönem için hazırladığı 38 projenin lansmanı sonrası 39’uncu projesini açıklamak için kürsüye geldi. Türkiye Parkı projesini vatandaşlara aktaran Uçak, “Yarın sizlere birileri çıkar da Ali Uçak bu projeleri nasıl yapacak diye sorarsa, bugün burada yaşadığımız birlik beraberliği anlatın onlara, Ali Uçak’ın arkasında Cumhur İttifakı var. Manisa’nın Büyük Başkanı Cengiz Ergün var diye söyleyin onlara. Biraz önce sizlerin beğenisine sunduğumuz tüm projelerimizi önümüzdeki dönemde Allah’ın izniyle ve bu birlik beraberlikle tek tek hayata geçireceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.
BAŞKAN ERGÜN, ‘ALAŞEHİR’DE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM’
Büyük Başkan tezahüratları arasında sahneye gelen Başkan Ergün, Alaşehir halkını selamlayarak konuşmasına başladı. Başkan Ergün, “Hepinizi sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyorum. Bu güzel ortamda sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyor, burada bulunan herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Alaşehir Belediye Başkanımız Ali Uçak’ın projelerinin açıklandığı bu güzel akşamda güzel ilçemiz Alaşehir’de olmaktan dolayı mutlu olduğumu bir kez daha ifade ediyor, açıklanan projelerin şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
ALAŞEHİR’E EN GÜZEL PROJELERİ KAZANDIRACAĞIZ
Başkan Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimizde 5 yılı geride bıraktık. 5 yıl boyunca Büyükşehir Belediye Meclisinde birlikte hizmet verdiğimiz kıymetli Ali Uçak kardeşim, 1 yıldır Alaşehir Belediye Başkanı olarak sizlere hizmet veriyor. 1 yıl gibi kısa bir süre olmasına rağmen heyecanıyla, enerjisiyle Alaşehir’imize kattıkları gerçekten takdire şayan. Az önce kıymetli Başkanımız Alaşehir’imize değer katacak projelerini açıkladı. Bununla ilgili tanıtım filmini de izledik. İnşallah kendisine bu seçimlerde sizlerde gerekli teveccühü göstereceksiniz buna canı gönülden inanıyorum. Bizler Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyemiz olarak şehr-i ala ilçemiz Alaşehir’imize en güzel proje ve hizmetleri getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
SÜLEYMAN DEMİREL KAVŞAĞINI HAYATA GEÇİRDİK
Ölüm yolunun Alaşehir’de tarih olduğunu belirten Başkan Ergün, “27 milyon liranın üzerinde bir yatırımla geçmişte birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği o ölüm yolunda başlattığımız katlı kavşak projemizde çalışmalarımız çok şükür sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Battı çıktı kısmını trafiğe açmıştık. Yakın zamanda tamamen hizmete açtığımızda o kötü anılar yerini güvenli ve modern bir kavşağa bırakmış olacak. Bu önemli esere Büyükşehir Belediye Meclisimizce Eski Cumhurbaşkanımız merhum Süleyman Demirel’in adını vermiştik. Merhum büyüğümüzü rahmetle anıyor, meclis üyelerimize de teşekkür ediyorum” dedi.
TARIM ŞEHRİNE DESTEK OLDUK
Yaş üzüm merkezi olan Alaşehir’de kırsal alana da destek olduklarını ifade eden Başkan Ergün, “Tarım şehri olan ve üzüm üretiminde ilk sıralarda bulunan Alaşehir’imizde üreticimize destek olmak için bağ tahmin ve erken uyarı istasyonu, fidan dağıtımları, gölet düzenlemeleri gibi çok sayıda kırsal hizmeti de sağladık” dedi.
ALAŞEHİR’E TOPLAM YATIRIM 226 MİLYON LİRA
Başkan Ergün, “Asfaltından parke taşına, ilaçlama hizmetlerinden sosyal yardım projelerimize, kırsal hizmetlerden ulaşım hizmetlerine, az önce saydığım Büyükşehir ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzün büyük projelerine kadar olmak üzere Alaşehir’imize yaptığımız yatırımın miktarı ne kadar oldu biliyor musunuz? Tam tamına 133 milyon lira. MASKİ’yi de dahil ettiğimizde, 226 milyon lira gibi bir yatırım bedeli ortaya çıkıyor. Helali hoş olsun, tüm hizmetlerimiz güle güle kullanılsın diyorum” diye konuştu.
ALAŞEHİR’E SÖZÜMÜZÜ TUTTUK
Alaşehir’e söz verdiklerini ve Ali Uçak başkanla birlikte bu güzel ilçeyi değiştirmek için harekete geçtiklerini belirten Başkan Ergün, “Çok şükür bugün yüzlerce proje ve hizmeti bitirmiş, verdiği sözleri yerine getirmiş bir belediye başkanı olarak alnım ak bir şekilde huzurunuza geldim.” dedi.
CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK İSTEDİ
Cumhur İttifakı adayları olarak halkın tekrar teveccühlerine talip olduklarını belirten Başkan Ergün, “Bizi bu makamlara tekrar layık görürseniz, görevimizi ilk günkü aşk ve heyecanla yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. İşte yaptıklarımız ortada. Ali Uçak başkanın projeleri de, kendisi de hazır. Bugüne kadar yaptıklarımız, bundan sonra yapacaklarımızın teminatı. Bizler sizlerin teveccühlerinize yeniden talibiz. 17 ilçemizde Cumhur İttifakı’nın başarılı olması için yaptıklarımızı anlatıyor, destek istiyoruz. Çünkü bizler Manisa’mızı, Alaşehir’imizi seviyoruz.” dedi.
BAYBATUR, CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK İSTEDİ
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün’ün konuşmalarının ardından Manisa Milletvekili Murat Baybatur kürsüye davet edildi. Alaşehir’de gördüğü coşkulu kalabalığın Cumhur İttifakının zaferini müjdelediğini belirten Baybatur, “Büyükşehir Belediyemiz ve Alaşehir’de Cumhur İttifakı’nın gücünü görüyorum. İnşallah, Manisa’mızda Cumhur İttifakı rekor oyla 31 Mart tarihinde zaferini ilan edecektir. Alaşehir Belediye Başkanımız Ali Uçak’ın proje tanıtım toplantısında sizlerle bir araya gelmekten duyduğum mutluluğu ifade ediyor, Allah’a emanet olun diyorum” diye konuştu.

Siyaset

7 Mart 2019 Perşembe, 18:29:16 | 523 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA PROTOKOLÜ MOSB'NİN İFTARINDA BULUŞTU
SIYASET
Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nin geleneksel hale getirdiği iftar programı bu yıl da devam etti
22.5.2019

89

MANİSALILAR AKUPUNKTUR İLE ZAYIFLAYACAK
YAŞAM
Merkezefendi Devlet Hastanesinde 'Geleneksel Tıp Polikliniği' açıldı
22.5.2019

120

KABLO HIRSIZLIĞINA 4 GÖZALTI
GÜNDEM
MANİSA'nın Yunusemre ilçesinde, 300 metre kabloyu çalarak hurdacıya sattığı belirlenen 4 kişi, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
22.5.2019

130

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks