16 Haziran 2019 Pazar - 10:34:14

SON DAKİKA

AKHİSARLI ORMANCILAR İFTARDA BULUŞTU

Siyaset

30 Mayıs 2019 Perşembe, 14:32:09 | 166 Okunma
İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü'nün her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeğinde İşletme Müdürlüğü çalışanları ve aileleri bir araya geldi.

İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü’nün her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeğinde İşletme Müdürlüğü çalışanları ve aileleri bir araya geldi.
İftar yemeğine İzmir Orman Bölge Müdür Vekili Mehmet Erol, Bölge Müdür Yardımcısı Nurkan Yonar, Bölge Müdür Yardımcısı Vekili Tacettin Coşkun, Şube Müdürleri Mehmet Saruhan, Gürsel Şentürk, Halit Isıyel, Fikret Hüryaşar, Hasan Girgin, Manisa Orman İşletme Müdürü İlker Özdemir ve çok sayıda çalışan personel aileleri ile birlikte katıldı.
Akhisar Orman İşletme Müdürlüğü sosyal tesisleri içinde gerçekleşen iftar yemeğinde ilk olarak söz alan Akhisar Orman İşletme Müdürü Mehmet Uzun katılımlarından dolayı başta Bölge Müdürlük üst yönetimi olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
İzmir Orman Bölge Müdür Vekili Mehmet Erol, ormancılığın yazın köz üzerinde kışın karda çamurda yapılan zorlu bir meslek olduğunu ancak büyük bir uyum, birlik-beraberlik ve dayanışma içinde olunduğunda her türlüğü zorluğun üstesinden gelindiğini söyledi. İzmir Orman Bölge Müdürlüğü’nün büyük bir aile olduğunu söyleyen Bölge Müdür Vekili Mehmet Erol, bu büyük ailenin bir parçası olan Akhisar Orman Müdürlüğüne bu güzel iftar yemeği organizasyonu için de teşekkür etti.İHA

Siyaset

30 Mayıs 2019 Perşembe, 14:32:09 | 166 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

VALİ DENİZ JANDARMA TEŞKİLATINI AĞIRLADI
SIYASET
Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can ve jandarma personeli, 180. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Ahmet Deniz'i ziyaret etti.
14.6.2019

234

VALİ DENİZ, İZMİR CADDESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
SIYASET
Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olan ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Manisa Valisi Ahmet Deniz İzmir Caddesi esnafını ziyaret ederek hem hayırlı işler diledi hem de sohbet ederek esnafın sıkıntılarını dinledi.
14.6.2019

214

TÜRKMEN ŞELALESİNE BIRAKILAN ATIKLARI ÖĞRENCİLER TEMİZLEDİ
GÜNDEM
Yunusemre Belediyesi ve Manisa Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri örnek bir duyarlılık çalışmasına imza attı.
14.6.2019

235

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks