23 Mayıs 2019 Perşembe - 01:58:12

SON DAKİKA

"CUMHUR İTTİFAKI MANİSA'YI REKOR OYLA KAZANACAK"

Siyaset

6 Mart 2019 Çarşamba, 15:45:12 | 391 Okunma
Cumhur İttifakı MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Salihli'de ittifak ortağı AK Parti Salihli İlçe Teşkilatı'na ziyarette bulundu.

Cumhur İttifakı MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Salihli’de ittifak ortağı AK Parti Salihli İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Başkan Ergün, burada yaptığı konuşmada, “Hedefimiz Yüzde 70 oy almak. Dün ortaya çıkan anketlerde ve bu sabah televizyonda gördük. Cumhur İttifakında rekoru kırmak bizlere düşüyor. Manisa'yı inşallah rekor bir oyla alacağız” ifadelerini kullandı.
Cumhur İttifakı MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretlerine Salihli ilçesi ile devam etti. Salihli’de coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, Bülent Ecevit Köprülü Kavşağı açılışının ardından Cumhur İttifakı ortağı AK Parti Salihli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaretinde Başkan Ergün’e, AK Parti Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen ve Tamer Akkal, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, partilerin kadın kolları başkanları, ilçe başkanları eşlik etti. Teşkilat ziyaretinde siyasilerden birlik beraberliğin sonsuza kadar devam edileceği mesajları verildi. Türkiye’nin bekası için ortaya konulan gönül birliğinin Manisa’yı rekor bir oyla kazanılmasını sağlayacağının altı çizildi.
“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’E DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Teşkilat ziyaretinde oluşan birlik ve beraberliğin kalıcı temeller üzerine oturduğunu belirten AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, “İnşallah 31 Mart’tan sonra beraberliğimiz sonsuza dek sürecektir. Yatırımları birlikte açarak tüm Türkiye'nin hizmetine sunduk. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Salihli halkı, kendilerine sandıkta gereken desteği vereceklerdir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ülkenin menfaatleri doğrultusunda hareket ederek birliktelik oluşturdu biz de yerelde bu birlikteliği sağlamak durumundayız. Manisa Cumhur İttifakında Türkiye’de rekor kıracaktır' diye konuştu.
“DEVLETİN BEKASI ÖNEMLİDİR”
MHP il başkanı Ömer Baysal, yapılacak olan yerel seçimlerin ülkenin bekası için büyük önem taşıdığını belirterek, “Cumhur İttifakı olarak biz bu seçimi alacağız. Devletin bekası önemlidir” dedi.
“HEDEFİMİZ YÜZDE 70 OY ALMAK”
Teşkilat üyelerini selamlamasının ardından konuşmasına başlayan Cumhur İttifakı MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Coşkulu karşılama için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizlere iki dönemdir destek olan herkese teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir kez daha bizlere bu görevi verdikleri için teşekkür ederim. İnşallah 5 yıl daha bugüne kadar nasıl hizmetleri yaptıysak bundan sonra yapacağız. Hedefimiz Yüzde 70 oy almak. Dün ortaya çıkan anketlerde ve bu sabah televizyonda gördük. Cumhur İttifakında rekoru kırmak bizlere düşüyor. Manisa'yı inşallah rekor bir oyla alacağız. Köprülü kavşağı açtık. Hayırlı olsun. Salihli’de bugüne kadar çok güzel hizmetler yaptık, sizlerin desteği ve Cumhur İttifakının gücü ile daha iyilerini yapmayı Rabbim bizlere nasip etsin" diye konuştu.
“7 ilçe ve Büyükşehir ile birlikte 18’de 18 yapacağımıza inanıyorum”
AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, “PKK’nın siyasi kanadı olan HDP ile temasların yapılmaması konusunda verdiğimiz uyarılara kulak asılmaması beni bu karara yönlendirdi. 17 ilçe ve Büyükşehir ile birlikte 18’de 18 yapacağımıza inanıyorum” açıklamalarında bulundu.
“ÇOK ÇALIŞIP YORULMADAN İNSANLARIMIZA PROJELERİMİZİ, BEKA MESELESİNİ ANLATACAĞIZ”
Cumhur İttifakı Salihli Belediye Başkan Adayı ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Bu tablo içerisinde en şanslı Belediye Başkanı benim. Manisa ayağında Cengiz Ergün Başkanımın hep yanındaydım, Ankara ayağında İsmail Bilen Vekilimizin yanındaydım. Bu şekilde tüm projelerimizi birlikte yaptık. Gönül birlikteliği ile iki yüz araçla köylere gidiyoruz. Çok çalışıp yorulmadan insanlarımıza projelerimizi, beka meselesini anlatacağız.
Ziyaret sonunda AK Parti ilçe başkanı Selçuk Dinç, Başkan Ergün'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan portresi takdim etti.

Siyaset

6 Mart 2019 Çarşamba, 15:45:12 | 391 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA PROTOKOLÜ MOSB'NİN İFTARINDA BULUŞTU
SIYASET
Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nin geleneksel hale getirdiği iftar programı bu yıl da devam etti
22.5.2019

80

MANİSALILAR AKUPUNKTUR İLE ZAYIFLAYACAK
YAŞAM
Merkezefendi Devlet Hastanesinde 'Geleneksel Tıp Polikliniği' açıldı
22.5.2019

112

KABLO HIRSIZLIĞINA 4 GÖZALTI
GÜNDEM
MANİSA'nın Yunusemre ilçesinde, 300 metre kabloyu çalarak hurdacıya sattığı belirlenen 4 kişi, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
22.5.2019

122

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks