22 Ocak 2019 Salı - 13:30:52

SON DAKİKA

YENİ YILIN İLK BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ YAPILDI

Gündem

8 Ocak 2019 Salı, 18:45:04 | 168 Okunma
Manisa büyükşehir Belediyesi Ocak ayı Meclis toplantısı, 49 gündem maddesiyle toplandı. Maddeler çoğunlukla oy birliği ile ilgili komisyonlara gönderildi


Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi 2019 yılının ilk toplantısı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi. Kültür Sitesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda 49 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.
Açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçilmeden önce söz alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Başkan Ergün şöyle konuştu:
“Yeni bir yıl, yeni bir meclis. Yeni bir yıla girmiş olmanın heyecanını yaşarken, 2019 yılının ilk meclis toplantısı Manisalı hemşerilerimiz için hayırlı uğurlu olsun. Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. Allah’tan dileğimiz 2019 yılında ülkemize ve milletimize sağlık ve huzur getirmesidir. Perşembe günü 10 Ocak Gazeteciler Günü. Bu vesileyle başta burada bulunan gazeteci kardeşlerim olmak üzere tüm gazetecilerin gününü kutluyorum. Manisa’mız için önemli kararların alınacağı ve yatırımların önünün açılacağı toplantımızın hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”
BAHRİ KÜÇÜKOĞULLARI UNUTULMADI
Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısında, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Yunusemre Belediye Meclisi’nin MHP’li üyesi Bahri Küçükoğulları da unutulmadı. Bilgi İşlem Dairesinden gelen teklif doğrultusunda, Yunusemre ilçesi Akgedik Mahallesi’nin doğu girişinden başlayıp Uzunburun-Akgedik kavşağına kadar devam eden 22 metre genişliğindeki yola ‘Bahri Küçükoğulları Caddesi’ ismi verilmesi teklif edildi.
Madde oy birliği ile komisyona gönderildi.
Maddelerin görüşülmesinin ardından meclis sona erdi. Şubat ayı meclisinin 12 Şubat Salı günü yapılması kararlaştırıldı.

Gündem

8 Ocak 2019 Salı, 18:45:04 | 168 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

80

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

72

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

70

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks