22 Ocak 2019 Salı - 18:00:30

SON DAKİKA

VALİ GÜVENÇER'DEN GAZETECİLER CEMİYETİ'NE VEDA ZİYARETİ

Gündem

7 Kasım 2018 Çarşamba, 18:45:08 | 248 Okunma
Son Valiler Kararnamesi ile Başmüfettişlik görevine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Gazeteciler Cemiyeti'ne veda ziyaretinde bulundu.

NESLİHAN AKÖZGÜR
Son Valiler Kararnamesi ile Başmüfettişlik görevine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ne veda ziyaretinde bulundu. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ve Cemiyet üyeleriyle buluşan Güvençer, Manisa’da görev yapmış olmaktan çok mutlu olduğunu anlattı. Manisa’nın dinamikleri olan bir şehir olduğunu ve her gün geliştiğini ifade eden Güvençer, “Manisa’ya hizmet etmek için çalıştık, şimdi de yeni görevimizde hizmet amacıyla çalışacağız. Görev yaptığım süre boyunca ben buradan çok memnundum, Manisalıların da memnun olmasını istedim. Gazetecilerle de uyumlu bir şekilde çalıştık. Herkese teşekkür ediyorum. Manisa’da 28 ay görev yaptım. Manisa 17. Görev yaptığım, vali olarak da 5. görev yaptığım yerdir. İstanbul’a gideceğim. Benim için yeni bir dönem başlıyor. Hakkınızı helal edin” dedi.
BAŞKAN AYTAÇ; “MANİSA’YA DEĞERL HİZMETLERİNİZ BULUNDU”
Vali Güvençer’in yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç; “Mesleğimde 50 yılı geride bıraktım. Sizin gibi değerli bir çok Vali ile çalışma imkanı buldum. Göreve geldiğiniz günden beri Manisa’mıza çok değerli hizmetleriniz oldu. Manisalı basın mensuplarımızla güzel bir çalışma ortamı yakaladınız. Bu hizmetlerinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunarım. Her zaman güzelliklerle anılacaksınız” dedi.
VALİ AHMET DENİZ YOLA ÇIKTI
Vali Güvençer ziyaretinin ardından gazetecilerle tek tek vedalaştı. Batman’dan Manisa’ya atanan yeni Vali Ahmet Deniz için de Batman’da veda töreni düzenlendi. Batman Valiliği önünde halkla ve çalışma arkadaşlarıyla vedalaşan Vali Deniz, Batman Havalimanı’ndan Manisa’ya uğurlandı.Vali deniz’in pazartesi günü öğleden sonra Manisa’daki mesaisine başlaması bekleniyor.

Gündem

7 Kasım 2018 Çarşamba, 18:45:08 | 248 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

SAĞLIKÇILAR ŞİDDETİN SON BULMASINI İSTEDİ
GÜNDEM
Türk Sağlık-Sen Manisa Şubesi, son günlerde sağlık çalışanlarına yönelik artarak devam eden şiddet olaylarına tepki gösterdi
22.1.2019

9

MANİSA'NIN SUYU DAHA SAĞLIKLI
GÜNDEM
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa genelinde yaptıkları içme suyu yatırımlarıyla gelecek nesillere daha sağlıklı bir şehir bırakmak için çalıştıklarını söyledi
22.1.2019

10

OTOMOBİL KAMYONA ÇARPTI: 2 ÖLÜ 1 YARALI
GÜNDEM
Manisa'nın Akhisar ilçesinde otomobilin kamyona çarpması sonucu 2 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.
22.1.2019

10

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks