22 Ocak 2019 Salı - 17:36:34

SON DAKİKA

SELENDİ'YE ÇOK YAKIŞACAK

Gündem

9 Ağustos 2018 Perşembe, 18:26:54 | 359 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi'de Gençlik Merkezi yapımını sürdürüyor

İl genelinde kültürel ve sosyal faaliyetlerin arttırılması, gençlerin kendi coğrafyalarında hayata daha iyi hazırlanması amacıyla projeler üreten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’de Gençlik Merkezi yapımını sürdürüyor. İlçenin en önemli eksiğini giderecek olan Gençlik Merkezi’nin son durumu hakkında bilgiler almak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, incelemelerde bulundu. Genç’e Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Müge Kuğu, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Hizmetleri Şube Müdür Vekili Sakin Gürbüz, Etüt Proje, Fen İşleri ve Kent Estetiğinden yetkili personel ve yüklenici firma çalışanları eşlik etti. Gençlik Merkezi’nin tamamını inceleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, eksik noktaları yetkili personel ile belirleyerek kısa zamanda tamamlanması talimatını verdi.
GENÇ, “PROJEYİ TAKİP EDİYORUZ”
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, projeyi yakından takip ettiklerini belirterek, “Selendi Gençlik Merkezi’ndeki son aşamaları yerinde inceledik. Tamamlanmadan yanlış yapılmış, eksik noktaları Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanımız Ergün Aksoy, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanımız Müge Kuğu ve mühendis arkadaşlarımız ve yetkili personellerimiz ile tespit etme şansımız oldu. Yüklenici firma yetkililerine de bu eksik noktaları teslim edeceğiz. Kısa sürede de uygulanabilir şekilde yapılacak. Buradaki amaç, teslim aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşamamak. Projeyi Selendi ilçemize hızlı bir şekilde kazandırmak adına takip ediyoruz. Selendi Gençlik Merkezi, sinemadan, tiyatroya, el sanatları atölyesine, müzik stüdyolarından her türlü aktiviteye ev sahipliği yapacak.” dedi. Basın servisi

Gündem

9 Ağustos 2018 Perşembe, 18:26:54 | 359 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

98

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

87

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

82

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks