25 Nisan 2019 Perşembe - 22:58:44

SON DAKİKA

ŞEHZADELER'DEN VATANDAŞA 2 BİN TÜRK BAYRAĞI

Gündem

18 Mart 2019 Pazartesi, 18:19:47 | 273 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıldönümü ve Şehitler Günü nedeniyle vatandaşlara 2 bin adet Türk Bayrağı dağıttı.

Başkan Çelik, Merkez Kavşağı Cumhur İttifakı Seçim Çadırı önünde düzenlenen etkinlikte vatandaşlara 2 bin adet Türk Bayrağı hediye etti. Bayrak dağıtımına vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, etkinlikte şehitlerimiz için dualar edildi, ruhları için Fatihalar okundu
“TÜRKİYE’Yİ KUTLU YÜRÜYÜŞÜNDEN ALIKOYAMAYACAKLAR”
Türk milletinin 104 yıl önce vatan için Çanakkale’de hep birlikte savaştığını ifade eden Başkan Çelik “Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yılı nedeniyle burada bir araya toplandık. İnşallah ebediyete kadar dalgalanacak olan binlerce Türk Bayrağını vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Çanakkale’de destanlar yazan bir ecdadın torunlarıyız. En zor dönemimizde yokluklar içerisinde tüm süper güçlerin, her türlü teknolojik imkânları ile bir araya gelerek üzerimize geldikleri bir dönemde, Çanakkale’yi geçilmez kılan, 250 bin şehit veren, o dönemde bazı liselerin mezun bile verememesine sebebiyet veren, milletçe vatan savunması için Çanakkale’ye giderek, bedeller ödendiği destanın adıdır, Çanakkale. Şehitler verdik, toprağı kanlarımız ile suladık ancak Çanakkale’yi geçilmez kıldık. Bu cennet vatanı istila etmek isteyen sömürgecilere vermedik. En zor zamanlarımızda milletçe bir araya gelerek bunu başardık. Dün ülkemize açık bir şekilde saldıranlar, bugün terör örgütlerini maşa olarak kullanarak saldırmaya çalışıyorlar. Kültürel ve ekonomik olarak saldırıyorlar. Ancak küresel hainler bilmiyorlar ki, bin yıl boyunca bu topraklarda onların ataları ile birlikte oldukları ne kadar grup varsa hepsi üzerimize geldi, ancak hiçbirisi başarılı olamadı. Biz bu cennet vatanda bizi gömmek için gelenlerin mezarlarını kazdık. Bundan sonra bu cennet vatanda hainler üzerimize ne şekilde gelirlerse gelsinler, Türkiye’yi kutlu yürüyüşünden alıkoyamayacaklar ve bizi bölemeyecekler. Yeter ki birliğimiz, beraberlik ve kardeşliğimiz daim olsun. 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yılı münasebeti ile tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.” dedi. Etkinlikte Başkan Çelik’in yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediyesi Meclis Üyesi Adayları da yer aldı. Haber Merkezi

Gündem

18 Mart 2019 Pazartesi, 18:19:47 | 273 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

FESTİVAL SOKAK GÖSTERİLERİYLE RENKLENİYOR
SIYASET
Manisa'nın 5 asırlık geleneği 479'uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaliyle Manisa rengarenk oldu
25.4.2019

61

CEZAEVİNDE İSTİRİDYE MANTARI HASADI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesinde bulunan cezaevinde 2 yıl önce hayata geçirilen istiridye mantarı atölyesinde hasat dönemi başladı.
25.4.2019

53

BORSADAN ÜRETİCİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticilerine verimi ve üzüm kalitesini arttırmaya yönelik Alaşehir Ticaret Borsası tarafından eğitim verildi.
25.4.2019

49

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks