31 Mart 2020 Salı - 12:17:57

SON DAKİKA

SARIGÖL'DE 4 MAHALLEYİ BAĞLAYAN YOL TAMAMLANDI

Gündem

9 Ekim 2019 Çarşamba, 15:46:55 | 2528 Okunma
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl'de Baharlar, Bahadırlar, Güneydamları ve Şeyhdavutlar Mahallelerini birbirine bağlayan yolda 12 kilometrelik 1. kat sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl'de Baharlar, Bahadırlar, Güneydamları ve Şeyhdavutlar Mahallelerini birbirine bağlayan yolda 12 kilometrelik 1. kat sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri, çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediyesi ekiplerine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Yol yapım çalışmalarına hızla devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl'de Baharlar, Bahadırlar, Güneydamları ve Şeyhdavutlar Mahallelerini birbirine bağlayan yolda 12 kilometrelik 1. kat sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay ile birlikte ilçeyi ziyaret ederek, çalışmanın tamamlandığı yolda incelemede bulundu. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Sarıgöl Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan tarafından karşılanan Genel Sekreter Yardımcısı Öztozlu ve Daire Başkanı Kuruçay, çalışmaları tamamlanan yolun ilçeye hayırlı olmasını dilediler.
MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTULAR
Mahalle kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, mahalle sakinlerinin taleplerini dinlediler. Yapılan çalışmanın mahalleleri için önemine vurgu yapan mahalle sakinleri, çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediyesi ekiplerine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde sezon bitmeden tüm ihtiyaç duyulan noktalarda yoğun bir asfaltlama çalışması yürüttüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, 12 kilometrelik asfalt çalışmasının Sarıgöl’e ve yolu kullanan vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk da, Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi işbirliğiyle ilçelerinde sorunlu bölge bırakmamak için canla başla çalıştıklarını ifade etti.

Gündem

9 Ekim 2019 Çarşamba, 15:46:55 | 2528 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks