6 Aralık 2019 Cuma - 14:08:17

SON DAKİKA

MECLİSTEN 3 İLÇEYE YATIRIM ONAYI ÇIKTI

Gündem

12 Kasım 2019 Salı, 17:35:59 | 422 Okunma
MASKİ Genel Müdürlüğü 2019 Yılı II. Olağan Genel Kurulu ilk oturumu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi.

MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü 2019 Yılı I. Olağan Genel Kurulu, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi. Gündemde yer alan 18 maddenin meclis üyelerince oylanması sonucu ilgili komisyonlara sevkine karar verildi. Komisyon görüşmelerinin ardından maddeler, 26 Kasım Salı günü yapılacak olan ikinci oturumda değerlendirmeye alınacak.
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN YATIRIMA TEŞEKKÜR
Başkan Ergün, gündemin ilgili beş maddesince SUKAP ödeneği kapsamında Demirci, Selendi ve Sarıgöl ilçelerinde İller Bankası ortaklığıyla hayata geçirilecek olan yatırımların onaylandığını bir kez daha müjdeledi. Başkan Ergün, “2016’dan beri beklenen kredinin onaylanması hususunda başta milletvekillerimize, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza, belediye başkanlarımıza, İller Bankası Genel Müdürlüğümüze, MASKİ Genel Müdürlüğümüze, belediye meclis üyelerimize, kısaca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Toplamda yaklaşık ihale bedeli 184 Milyon TL olan bir altyapı yatırımımız söz konusu. Tekrar yatırımlarımızın ilçelerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. İlgili ilçe belediye başkanları da tek tek söz alarak, ilçe halkı adına emeği bulunanlara ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ettiler. Haber merkezi

Gündem

12 Kasım 2019 Salı, 17:35:59 | 422 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks