25 Ağustos 2019 Pazar - 07:52:19

SON DAKİKA

MANİSALI FOTOĞRAFÇILAR LAVANTA BAHÇELERİNİ FOTOĞRAFLADI

Gündem

16 Temmuz 2019 Salı, 14:33:14 | 447 Okunma
Mor ve yeşilin görsel bir şölen sunduğu, Türkiye'de ‘Lavantanın Başkenti' olarak bilinen Kuyucak Köyüne fotoğraf gezisi düzenleyen Manisa Fotoğraf Derneği (MAFOD) en iyi pozları yakalayabilmek için deklanşöre bastı.

Mor ve yeşilin görsel bir şölen sunduğu, Türkiye’de ‘Lavantanın Başkenti’ olarak bilinen Kuyucak Köyüne fotoğraf gezisi düzenleyen Manisa Fotoğraf Derneği (MAFOD) en iyi pozları yakalayabilmek için deklanşöre bastı.
Manisa Fotoğraf Derneği üyeleri, Türkiye’de ‘Lavantanın Başkenti’ olarak bilinen Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyünde lavanta bahçelerini fotoğrafladı. 40 kişilik gezi ekibiyle yola çıkan dernek üyeleri, Isparta merkez, Eğridir gölü, Salda Gölü ve Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyünü gezdi. Bol bol fotoğraf çeken fotoğraf sevdalıları, aynı zamanda uygulamalı fotoğraf eğitimi de aldı. Bu mevsimde görsel bir şölen sunan ve Türkiye'deki lavanta üretiminin yüzde 80'lik bölümünü tek başına karşılayan Kuyucak Köyünde, birbirinden güzel fotoğraf çeken dernek üyeleri, gezi boyunca ayrıca yaşanan anları ölümsüzleştirmek adına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Manisa Fotoğraf Derneği Başkanı Nazmi Çaykara, “Işığın izinde 63. durağımız Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü ve Kuyucak Lavanta bahçeleri oldu. Fotoğraf dostlarımızla birlikte deklanşör seslerine mutluluk sesleri karıştırdık. Gezide bizi yalnız bırakmayan MAFOD üyelerimize ve fotoğraf dostlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. İHA

Gündem

16 Temmuz 2019 Salı, 14:33:14 | 447 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks