22 Ocak 2019 Salı - 17:45:41

SON DAKİKA

MANİSA TSO ÜYELERİNE İTK'DAN ÖZEL İNDİRİM

Gündem

7 Kasım 2018 Çarşamba, 18:15:20 | 180 Okunma
Manisa'da eğitim ve öğretimin öncü isimlerinden İzmir Özel Türk Koleji (İTK), Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerinin birinci derece yakınlarına 3,4 ve 5 yaş anaokulu sınıflarında yüzde 15 indirim uygulayacak.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz ve İzmir Özel Türk Koleji (İTK) Manisa Kampüs Müdürü İsmail Takmak, tarafından imzalanan protokol ile Manisa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin birinci dereceden yakınlarına 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş anaokulu sınıflarında geçerli yüzde 15 oranında indirim uygulanacak.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası’nda gerçekleşen imza töreninde konuşan İzmir Özel Türk Koleji (İTK) Manisa Kampüs Müdürü İsmail Takmak, ‘İzmir Özel Türk Koleji olarak, Manisa’nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan, Manisa ekonomisine yön veren bir kurum ile protokol yapmak bizler için çok önemli. Bütün Manisa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini kurumumuzda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyarız. Sağlayacağımız indirimlerle, kolaylıklarla ilgili desteğimizin bilinmesini isteriz. Bizlere bu imkanı tanıtan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine kurumum adına teşekkür ediyorum’ dedi.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerine özel avantajlı protokollere imza atmaya devam ettiklerini belirten Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, ‘Öncelikle şunu söylemekte fayda görüyorum. Bizler kurumlarla bu tür protokollere imza atarken seçici davranıyoruz. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası kurumsal bir yapı. 1871’den bugüne kadar devam ettirdiği bir çizgi var. Hem imparatorluğun son döneminde, hem de Cumhuriyetin ilk kuruluşunda, Cumhuriyetin kalkınma yıllarında bu çizgisini devam ettirmiş. Bu çizgisini devam ettirirken, biz protokol yaptığımız bütün paydaşlarımızın temel niteliklerini irdeliyoruz. Yoksa sadece bir imza, bir protokol, bir görsellik ortaya koyma gibi bir düşüncemiz yok. Her zaman şunun bilinmesinden yanayız. Bütün gelen heyetlere ve protokol imzaladığımız paydaşlarımıza da şunu söylüyoruz. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nı Manisa’dan aldığınız zaman Manisa 80-90 bin nüfuslu tipik bir Anadolu kenti özelliğinden başka hiçbir özelliği taşımaz. Eğer Manisa, Avrupa’nın en iyi yatırım kenti olarak anılıyorsa, Dünyada yatırım yapılacak 10 Organize Sanayi Bölgesi içerisinde anılıyorsa bunların hepsinin altında Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın imzası vardır. Bir milletin eğitimi ve eğitimdeki kalitesi, o milletin geleceğini yönlendirir. Cumhuriyetin kuruluş felsefesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitim ile ilgili ortaya koyduğu değerler, aynı zamanda bizim de sahiplendiğimiz ve sonuna kadar savunduğumuz değerleri oluşturuyor. Bu bağlamda baktığımız zaman İzmir Özel Türk Koleji’nin Atatürk İlke ve İnkılaplarını, Cumhuriyetin temel niteliklerini ve Ülkemizin yarınlarına taşınması konusunda bir değer olduğunu kabul ediyoruz. Cumhuriyetimizin ilerideki yıllarda en büyük karşılaşacağı sorunlardan bir tanesinin eğitim olduğunu düşünüyoruz. Artık Avrupa Endüstri 4.0 dijital dönüşüme geçti. Japonya bunun 5’inci boyutuna başladı. Biz bu ülkelerle yarın aynı kulvarlarda rekabet etmek istiyorsak öncelikle bizim var oluş sebebimizin çocuklarımız ve eğitim olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda da çizgisinden de taviz vermeden eğitimdeki kalitesini sürdürdüğü için İzmir Özel Türk Koleji’ni tebrik ediyor, protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.Haber merkezi

Gündem

7 Kasım 2018 Çarşamba, 18:15:20 | 180 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MHP'NİN MANİSA ADAYLARI BELLİ OLDU
SIYASET
Cumhur İttifakı Manisa'daki bütün adaylarını açıkladı. AK Parti, cumartesi günü kendi payına düşen 11 ilçeyi kamuoyuna duyurdu. MHP'de daha önceden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Salihli ve Alaşehir'de adaylarını açıkladı.
21.1.2019

99

AK PARTİLİ VEKİLLERDEN BAŞKAN ÇELİK'E TEBRİK ZİYARETİ
SIYASET
Şehzadeler Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
21.1.2019

88

PAZAR FİLESİ KADINLARIN GELİR KAYNAĞI OLDU
SIYASET
Manisa Demirci'de Halk Eğitim Merkezinin açtığı kursa katılan kadınlar, ördükleri pazar filelerini satarak ev bütçelerine katkıda bulunuyor
21.1.2019

83

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks