20 Mayıs 2019 Pazartesi - 18:21:42

SON DAKİKA

KARAYAĞCI'YA TEFTİŞ ZİYARETİ

Gündem

5 Aralık 2018 Çarşamba, 18:01:35 | 321 Okunma
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında köyden mahalleye dönüşen Karayağcı Mahallesi'ni de ziyaret etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında köyden mahalleye dönüşen Karayağcı Mahallesi’ni de ziyaret etti. Başkan Ergün’ü Muhtar Hüseyin Gazan ve mahalle sakinleri karşıladı. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallede 7 buçuk kilometre altyapı işine imza atılırken, 27 bin metrekare kilit parke ve 2 bin 800 metre de bordür taşı döşeme işi gerçekleştirildi. Yapılan yatırımlar sonrasında Karayağcı Mahallesi’nin şehir merkezindeki mahallelerden farkı kalmadı. İçme suyu deposunun da bakım onarımının yapıldığı mahallede ikinci sondaj kuyusu da açıldı. Deneme pompası takılacak olan sondajdan numune alımı gerçekleştirilecek. Muhtar Gazan, mahallelerinde yapılan alt ve üstyapı çalışmaları için teşekkür ederek, Başkan Ergün’ün ziyareti nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirdi.
BAŞKAN ERGÜN, “HİZMETİN SINIRI YOK”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes programı kapsamında ziyaret ettiği Karayağcı Mahallesi’nde yaptığı açıklamada, “Mahallelerimizdeki yılların sorunlarına neşter vurduk. Hizmetin sınırı yok. İl genelinde 1089 mahalleye hizmet ulaştırıyoruz. Allah güç kuvvet verdiği sürece çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Altyapıdan üstyapıya, içme suyundan, ilaçlamaya, ulaşıma ve mezarlık hizmetlerine kadar birçok hizmet veriyoruz. Bu işleri yaparken de hakkaniyetli ve adaletli olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
KADINLARI VE ÇOCUKLARI UNUTMADI
Başkan Ergün, mahalleyi ziyaretinde kadınlara fular, çocuklara da top ve kırtasiye seti hediye ederek sevindirdi. Ergün, mahalle sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından mahalleden ayrıldı. Haber Merkezi

Gündem

5 Aralık 2018 Çarşamba, 18:01:35 | 321 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KALINTISIZ ASMA YAPRAĞI İÇİN BAĞCILAR VE TÜCCARLARA UYARI
GÜNDEM
MANİSA İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, asma yaprağında ilaç kalıntısına dikkat edilmesi ve kalıntısız asma yaprağı elde edilmesi için üreticiler ile yaprak alım satımı yapan tüccarları uyardı.
19.5.2019

212

KAÇAK BALIK AVCILARI DRONE DENETİMİNDEN KAÇAMADI
SIYASET
Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde, avcılığın yasak olduğu dönemde, ruhsatsız tekne ile Marmara Gölü'ne açılarak ağ dökmeye çalışan balıkçılar, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün drone ile denetimi sırasında kameraya yakalandı.
19.5.2019

177

GENÇLİK BAYRAMINDA MİLLİ TAKIM COŞKUSU
SPOR
Dünya Şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı'nın da yer aldığı Aerobik Cimnastik Milli Takım sporcuları gösterisiyle ren kattı.
19.5.2019

178

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks