20 Mayıs 2019 Pazartesi - 18:15:03

SON DAKİKA

İSG ÇALIŞMALARIYLA ÖRNEK OLDULAR

Gündem

8 Mayıs 2019 Çarşamba, 13:52:12 | 179 Okunma
İş kazalarına tedbirler geliştirilmesi istişare edilirken, çalışmalarıyla örnek olan İsmail Uğur ile Osman Eylenti'ye de başarı sertifikaları verildi.

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Mayıs Ayı Olağan İş Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı’nda, insan sağlığının önemi noktasında sahada oluşabilecek iş kazalarına tedbirler geliştirilmesi istişare edilirken, çalışmalarıyla örnek olan İsmail Uğur ile Osman Eylenti’ye de başarı sertifikaları verildi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yürütülen çalışmalarda iş güvenliğinin sağlanması amacıyla düzenlediği aylık İş Sağılığı ve Güvenliği Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıya MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Emre Özünlü, BESOT A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yur, İSG Kurul Başkanı ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Bahadır Belek, İSG Şube Müdürü Mesut Kuşçu ile iş sağılığı ve güvenliği uzmanları katıldı. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili detaylı bilgi aktarımı yapılan toplantıda, öncelikle insan sağlığı ele alınarak sahada oluşabilecek iş kazalarına yönelik tedbirler hakkında istişarelerde bulunuldu. Toplantıda, İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki özverili çalışmalarından dolayı MASKİ personellerinden İsmail Uğur ile Osman Eylenti’ye Genel Müdür Yardımcısı Özünlü tarafından başarı sertifikaları takdim edildi. İsmail Uğur, kendisine verilen sertifika nedeniyle gurur duyduğunu ifade ederken, Osman Eylenti de, “Bu sertifika bundan sonra daha başarılı çalışmalar ortaya koymamıza etken olacak” dedi.
MASKİ’DE İSG’DEN ÖDÜN VERİLMİYOR
İSG Kurul Başkanı ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Bahadır Belek, sağlıklı ve güvenli iş koşullarının sağlanabilmesi için alınması gereken önlemlerden kesinlikle ödün vermediklerini vurguladı. Daire Başkanı Belek, gerçekleştirilen toplantıda başarı ve özveriyle çalışmış olan personeli de unutmadıklarını söyleyerek, “Personelimizin güvence altında çalışmasına ortam hazırlayıp iş verimliliğini yükseltiyoruz. Aynı zamanda vatandaşımıza daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına üzerimize düşen bütün sorumlulukları da yerine getiriyoruz. Bu hususta özverili bir şekilde görevlerini yerine getiren personelimize teşekkür ederim” dedi.

Gündem

8 Mayıs 2019 Çarşamba, 13:52:12 | 179 Okunma
Bu haber için henüz yorum yapılmamış

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KALINTISIZ ASMA YAPRAĞI İÇİN BAĞCILAR VE TÜCCARLARA UYARI
GÜNDEM
MANİSA İl Tarım ve Orman Müdürü Metin Öztürk, asma yaprağında ilaç kalıntısına dikkat edilmesi ve kalıntısız asma yaprağı elde edilmesi için üreticiler ile yaprak alım satımı yapan tüccarları uyardı.
19.5.2019

210

KAÇAK BALIK AVCILARI DRONE DENETİMİNDEN KAÇAMADI
SIYASET
Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde, avcılığın yasak olduğu dönemde, ruhsatsız tekne ile Marmara Gölü'ne açılarak ağ dökmeye çalışan balıkçılar, Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün drone ile denetimi sırasında kameraya yakalandı.
19.5.2019

175

GENÇLİK BAYRAMINDA MİLLİ TAKIM COŞKUSU
SPOR
Dünya Şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı'nın da yer aldığı Aerobik Cimnastik Milli Takım sporcuları gösterisiyle ren kattı.
19.5.2019

176

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks